Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret most vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Szerintetek szeret most vagy csak?

Figyelt kérdés
4 honapja tartjuk a kapcsolatot.Minden 2 dik héten tudunk csak találkozni a távolság miatt ,meg ö tanul én dolgozom .Ö 21 éves én 23 .Tegnap találkozunk meg minden .Vártam hogy este csörgessen hogy épségben hazaért .De nem csörgetett meg ma se .Aztán facebokon ma 5 kor feljött és kérdezte mi ujság ?Én mondtam neki hogy megfáztam tegnap mert ugye sokat sétáltunk na mindegy .ö jol van az a lényeg .de kb 4 percenként irt vissza ami azt jelenti hogy annak ellenére hogy keveset látjuk egymást az ismeröseivel beszélget facebokon mint hogy velem .Én szeretem mert mikor vele vagyok minden gondom elmulik meg szinte a fellegekbe járok.Ö is azt mondja szeret de szerintem csak azért van velem hogy lefektessem .Mert ugye kérdeztem sok barátja volt e amire azt mondta elég sok .Kérdeztem azt is hogy szerette öket de azt mondta csak velük volt ,mert csak jo volt .Most akkor szerintetek szeret vagy mi van ?Lehet hogy én gondolom rosszul de ha én igazán szeretek valakit azért aggodom hogy mi van vele ,meg ha ritkán látjuk egymást inkább vele beszélek az ismeröseim helyett.Meg szinte csak rá gondolnék .Akkor szerintetek én tulzom el vagy?irjatok köszi ...
2011. jan. 30. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen palifaló és csak 2 hetente találkoztok, fel sem merül benned, hogy nem vagy egyedüli neki?
2011. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
felmerült hogy esetleg van más is de bizom benne hogy nem igy van
2011. jan. 30. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rendezd el magaddal, hogy 2hetente van egy szexpartnered. Ha ezt megteszed és máshogy nézel rá, kiderül az igazság talán, de a leírtak alapján...
2011. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!