Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szeret-e?

Figyelt kérdés
Nagyon bizonytalan vagyok abban hogy ő is szeret engem, van egy lány nagyon szeretem és eddig azt hittem hogy ő is engem de az utóbbi két napban teljesen máshogy beszél velem meg elutasító mindenben.Lehet hogy nem léptem időben valamiben vagy elrontottam valamit vagy mi lehet? Még nem járunk csak találkozgatunk,meg minden nap beszélünk legalább 2 órát de nem tudom hogy most mit akar.( ezt a kérdést is én írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )
2011. nov. 6. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne is törődj vele anyád úgyis szeret
2011. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Találkoztatok már élőben?

Vagy csak a neten folynak a beszélgetések?

Ha csak a neten,akkor hagyd a sz*rba ...

2011. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
írtam hogy találkozgatunk és olyankor kézen fogva sétálunk meg hasonlók de nem tudom hogy igazából mit szeretne csak szórakozik velem?vagy húzza még a dolgot?vagy bizonytalan?
2011. nov. 6. 22:11
 4/8 anonim válasza:
Ha lenyeli, szeret.
2011. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces b*zd+ nem igaz hogy nem lehet normális válaszokat adni
2011. nov. 7. 17:59
 6/8 anonim válasza:

Problem? :D


░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄░░░░░░░

░░░░░█░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄░░░░

░░░░█░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░█░░░

░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░█░░

░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░░█░

█░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒▒▒▒░█

█░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒█

░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█░

░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█░░

░░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░█░░░

░░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████░█░░

░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█░░

░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░▒░░░█░

░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░█░

░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░█░░

2011. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked volt a legnagyobb igazad a nőket csak arra kell használni köszi most már tisztán látok leszel a mesterem?
2011. nov. 10. 20:09
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy történt valami vele az elmúlt időkben és ezt rajtad vezeti le...de szerintem szeret téged! Vagy esetleg megjött neki
2013. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!