Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira fáj a szívem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj a szívem egy barátnőért, de mért nem jön össze soha sem?

Figyelt kérdés

Most is szerelmes vagyok egy lányba, de szinte már nem merek odamenni hozzá.

Félek a kudarctól.


2011. jan. 30. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezért nem jön össze. Mert félsz a kudarctól. Saját magad akadályozod múltbeli csalódásaid zászlaját lebegtetve.
2011. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na! Első körben meg kell tanulni kudarcot vallani. Nem szakad rád az ég és csak Te csinálsz problémát belőle. Hogy félsz, azt nagyon megérzik a lányok, főleg ha a kudarctól! Félni fogsz mindenhogy, ha nagyon tetszik a lány, de kezelni lehet. Következmények tudomásul vétele nélkül lehet nagyon csajozni. Nem üljön ki rád, hogy tudni akarod mit gondol rólad. Szard le milyennek lát, olyannak fog, amilyennek érzed és mutatod magad. Legyél laza és éreztesd vele, hogy ő csak 1 lány a tízmillióból. Ne akarj minden áron a kedvében járni, legyen tartásod és könyörgöm ne éreztesd vele, hogy kezében a sorsod. Röviden...


23f

2011. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne legyél szerelmes azelőtt, hogy bármi is történne! ez alap. mert... sorolhatnám, de lényegtelen. nem szabad, mert úgy mindig rá fogsz kú*rni. és ne ragadj le egynél, mert nem éri meg. ismerkedj csajozz
2011. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valszeg csúnya lehetsz, mert ez az egyetlen, ami minden lány számára kizáró ok. Ha tudsz, változtass vmit a külsődön; ha nem tudsz, törődj bele, ahogy én!
2011. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocsi második válaszoló, de ha hozzám egy srác flegmán

jön oda, úgy elküldöm melegebb éghajlatra, ahogy annak a rendje és módja. én nem jövök össze olyan pasival, akinek csak 1 vagyok a 10millióból, mert akkor menjen tovább. nem pazarlom az időm.

de hogy a kérdésre válaszoljak ne valakit akarj, hanem keresd meg azt, akit akarsz. ne egy barátnőt akarj, hanem konkrétan egy bizonyos személyt. ismerd meg, flörtölj vele, szépen éreztesd vele, hogy mik a szándékaid, a jelzéseiből te is le fogod tudni szűrni, hogy a lány mit akar. a legjobb, ha több lánnyal ismerkedsz, akik tetszenek, és majd lesz úgyis 1, aki kiemelkedik közülük. am meg én régebben oda meg vissza voltam a félénk pasikért, amikor láttam rajtuk, hogy szeretnének megcsókolni, de nem mernek. ilyenkor mindig eldönthettem, hogy segítek neki, és megcsókolom én, vagy kiprovokálom, hogy ő lépjen.

2011. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hölgyem, a 2. vagyok. Ezek olyan technikák, amiktől olvadtok ám nagyon és észre sem veszitek. Nem bunkó meg flegma, csak pimasz. Emellett lehet nagyon kedves és vicces valaki, csak vonzóbb lesz ha úgy fogja fel, ahogy írtam.
2011. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet itt oltogatni a második válaszolót, de igaza van! nem szabad túlzásba vinni, nem szabad könnyen adnod magad, mert akkor nem fogsz kelleni. kicsit elérhetetlennek kell látszani, mert megunnak és találnak egy olyat aki olyan.
2011. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!