Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyek rendet az életembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek rendet az életembe?

Figyelt kérdés

Új év óta egyre bolondabb vagyok..

Sírok minden apróságon, veszekszek a barátommal, barátaimmal a családommal se jövök ki jól. Mindenkit hibáztatok a magam hülyeségéjért. Kevesebb az önbizalmam. Negatívabb a hozzáálásom mindenhez. Tele vagyok stresszel. Holott visszajelzések szerint és szerintem is szép vagyok.. határozott, mosolygós, de olyan szarnak látom magam néha hogy én semmire se vagyok képes.. csomó kisérettségi és egy előrehozott áll előttem és teljesen elvagyok hagyva ..hogy lehetek újra én?

A barátomon is látom hogy megőrül már a sok hülyeségem miatt... és imádom és nem akarok neki rosszat és szereteém ha minden megint tele lenne vidámsággal és boldogsággal, de semmien redeszert nem tudok kilépíteni magamnak.. Segítsen valaki!


2011. jan. 30. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a napfény- és vitaminhiány okozta depi. Tavaszra minden rendbe jön meglátod.
2011. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ekeke ***** válasza:
Vannak tevékenységek, melyek hasznosak és növelik a te magad elégedettségét, pl. olyan megtanulása, ami nagyon érdekel és élvezed, valamilyen egyszerűbb munka pénzért, segíteni akár idegeneknek is egy kicsit... Kissé felejtsd el a mindennapokat, dobd le az ékszíjat egypár napig:)
2011. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!