Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Az érzésekről féltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az érzésekről féltek beszélni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom és iszonyatosan tetszik nekem és úgy érzem hogy fordítva is így van. Már két hónapja járunk. Mindig megkérdezem, hogy mi van köztünk, hogy képzeli a dolgokat vagy hogy egyáltalán mit érez. De ilyenkor behoz valami szexes témát vagy teljesen eltereli a beszélgetést.

Még nem is feküdtünk le egymással szóval nem is gondolom, hogy a szex miatt lenne velem.

De ha tényleg szeret vagy tetszem neki akkor ezt ennyire nehéz kimondani? Vagy ne gondolkodjak a jövőn és évezem a jelent? (ahogy a barátom szokta mondani)

20/L


2011. jan. 30. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

ő ilyen fajta:)Nekem bnőm volt ilyen:)De elmult eza jelensége:)Lehet csak idő kell neki mi 2hónapig jártunk atán meguntam hogy nagyon szerénykedett és szét mentünk majd rá jött a nyár alig találkoztunk elkezödött a suli megint összejötünk és már 4 hónapja vagyunk együtt:)ls nagyon szeretjük egymást:)

17/F

2011. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én kimondom a barátnőmnek, hogy szeretem, és p is nekem, nem értem miért nem mondja, szerintem csak fél, hogy nyálasnak tűnik, avgy ilyesmi.

20f

2011. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tiporja sárba ezt a szót és tiszta szívből megtöltve szeretné majd egyszer súgni neked, amikor már nincs benne kétség sem magával, sem veled kapcsolatban. Ez különben is olyan, hogy érezni kell. Van amit nem lehet szavakkal.
2011. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó persze megértem, hogy félénk vagy ha kész van akkor szeretné kimondani, de hát azért nem a legjobb hogy én mondogatom hogy tetszik meg nagyon kedvelem ő meg csak annyit mond hogy jó a hátsóm, meg a mellem....
2011. jan. 30. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
ki ilyen ki olyan. én személy szerint kimondom amit érzek.
2011. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát ez a fenekes meg a melles dologot is lehet "jelnek venni" deszerint ha már 2 hónap után nem mondja h szeret v valami akkor ott már valami bibi van én se olyan hamar mondom 1 csajnak h szeretlek de azért 1 hónapon belöl már h a megismerem és bízok benne akkor szívből jövöen mondom szal lehet nem áll rá még készen vagy csak másra kellesz neki
2011. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!