Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokott a párotok késni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott a párotok késni a találkozótokról? Nem zavar?

Figyelt kérdés

Az én barátom folyamatosan ezt csinálja és kezd idegesíteni.Azt mondja,hogy jön 7 órára és helyette 9 órára jön.Volt olyan,hogy lementem 7.30-ra,mert így volt megbeszélve és vártam,mint egy hülye,végül fél óra múlva felmentem vissza,mert nem volt sehol.Aztán felhívott,hogy 8.30-ra jön.Grrrrrrrrr.És ez mindig így van.

Miért nem képesek a pontos,megbeszélt időben megérkezni?


2011. jan. 30. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

beszélj vele

mondd meg neki, hogy az által, hogy ő folyton késik, egy csomó idődet elveszi, amit te vele szeretnél tölteni, vagy ha már nem vele, akkor valahogy hasznosan, és rosszul esik neked, hogy ő erre nincsen tekintettel

2011. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem nagyon idegesítene. ebből az jön le hogy nem is olyan fontos neki a találkátok ha ENNYIRE nem tud sietni... tudod 10 perc késés ide-oda de 2 óra az már nem semmi.. én ott helyben elküldtem volna a pi.csába.
2011. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én állandóan kések:/

de ha meggebedek sem tudok pontos lenni. jó azért ha ilyen órás késésről lenne szó egyből telefonálnék, hogy el a helyzet.

általában 10-25perc között mozog nálam a késési idő, de igyekszem megváltozni. és köszönöm a barátomnak, hogy elnézi nekem:)

de szerintem őt is nagyon zavarja. de már direkt úgy számol, hogy a megbeszélt időre rászámol még 10-15 percet késés címen:D(L)

L/16

2011. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Se én se ő nem szokott késni. Ez a tisztelet teljes hiányát jelentené.
2011. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom szerintem még sosem ért oda pontosan sehová.. :D Lüke nagyok, de én így szeretem. Egyszerűen képtelen kapkodni, sietni a készülődéssel. Már megtanultam, hogy ha vele találkozom, és megbeszéljük 7-re, akkor 3/4 8 előtt felesleges odamennem.. Problémánk nincs belőle, de én nagyon türelmes és toleráns tudok lenni, gondolom ezért. :)
2011. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*nagyok = nagyon, utolsó voltam
2011. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valahol igaz,hogy ez a tisztelet hiánya.

Viszonylag én is jól viselem,csak kissé idegesít. Mindegy,megpróbálok nem nagy ügyet csinálni belőle:)Köszi utolsó.

2011. jan. 30. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!