Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Bnőm 3 palival csókolózott.. azt állítja szeret, és nem tudja hogy miért csinálta, megbánta..

a dolgok úgy derültek ki, hogy elmondta az egyik bnője hogy ő ezekről tud.. tehát még csak el sem mondta volna.. és hülyített volna tovább.. 2 hete kepeszt, keres/sír.. próbál ezt azt bevetni de én igazából miután megtudtam ezt a dolgot a bizalmam teljesen elszállt iránta..

ti mit csinálnátok?

19f, 17l


2011. jan. 30. 11:37
 1/5 A kérdező kommentje:
ja amúgy egyértelműen az volt az első dolgom hogy szakítottam vele mikor ezeket megtudtam.. és mindig mással jön, hogy nézzem meg ezt meg nézzem meg azt hogy mégis megbocsájtott neki.. csak az a gond az egésszel, hogy ha folytatnánk, nem lenne egy nyugodt napom, órám, percem, hogy ne arra gondoljak hogy most épp kivel smárol...
2011. jan. 30. 11:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted,hogy kidobtad!Keress egy normális csajt!
2011. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
thx a hsz-t. : )
2011. jan. 30. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:

"csak az a gond az egésszel, hogy ha folytatnánk, nem lenne egy nyugodt napom, órám, percem, hogy ne arra gondoljak hogy most épp kivel smárol..."


Pontosan ez az amiert nem biztos, hogy mukodne a dolog, viszont a dontes rajtad all, mi nem ismerjuk a csajt. Lehet ha adnal meg 1 eselyt utana huseges maradna...

2011. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végülis maradtunk egymás szórakoztatásában.. kapcsolat már nem lesz ebből. nem tudnék megbízni benn még 1x.
2011. febr. 4. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!