Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlen akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen akit zavar, hogyha már nem szűz a párja?

Figyelt kérdés

mindenki furának tart emiatt aki ismer, de nem tudok olyannal együtt lenni aki már mással is volt előttem. megpróbáltam, de nem ment, olyankor mindig az a kép van a fejemben hogy ugyanezt valaki mással csinálja.


emiatt bizony elég magányosan élem életem, mivel huszonévesen már elég kevés olyan fiú akad aki még szűz, és aki mégis, az is tagadja:)


van más ilyen hülye is akit zavar, vagy csak én? szerintetek ez fura? esetleg valami tanács hogy mit csináljak, hogy ne zavarjon ez a dolog?


2011. jan. 30. 02:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rendbe kéne raknod magadban valamit. Pl te sem vagy szűz, ha jól értem. És ha ez másnál zavas, az szerintem valamiféle önbizalomhiány, vagy gátlás következménye lehet. Az illető fejében meg se fordul valószínűleg, hogy ő ezt mással hogy csinálta, mert szex közben nem gondolkodik ilyesmin az ember.

Szóval tisztáznod kéne magadban az okát, hogy vajon miért zavar? Azért, mert attól félsz, hogy mással jobb volt? Vagy a testeddel nem vagy kibékülve? Vagy valami más oka van? Miután ezt tisztáztad, utána a probléma legalábbis megoldhatóvá válik, hiszen elég lesz azon az egy dolgon javítani magadban...

Lányként ez még furább, mert ha a pasi tapasztalt, akkor tudja, hogy mit hogyan, és sokkal jobb a szex egy olyan pasival, mint akit teljes egészében neked kell elnavigálnod...

2011. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!