Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlen akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen akit zavar, hogyha már nem szűz a párja?

Figyelt kérdés

mindenki furának tart emiatt aki ismer, de nem tudok olyannal együtt lenni aki már mással is volt előttem. megpróbáltam, de nem ment, olyankor mindig az a kép van a fejemben hogy ugyanezt valaki mással csinálja.


emiatt bizony elég magányosan élem életem, mivel huszonévesen már elég kevés olyan fiú akad aki még szűz, és aki mégis, az is tagadja:)


van más ilyen hülye is akit zavar, vagy csak én? szerintetek ez fura? esetleg valami tanács hogy mit csináljak, hogy ne zavarjon ez a dolog?


2011. jan. 30. 02:41
1 2
 1/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Engem is zavarna, ha olyan nővel kéne csinálnom, aki már volt mással.

De sztem nagyon kevés embert zavar, mert manapság az a természetes, ha 16 évesen már több partnered is volt.

Legyél rá büszke, hogy te ilyen vagy:) Nem sokat tudsz tenni ellene.

2011. jan. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

örülj neki hogy nem szűz!


aki volt már szűz lánnyal tudja milyen szar.

2011. jan. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Barátom, akkor nincs számodra nagy kínálat.

Azért remélem, te is megtapasztalod majd, milyen az, amikor már nem leszel szűz, és tegyük fel, dob a csajod, és onnantól egy csaj se akar szóbaállni veled, mivel nekik csak szűz pasi kell :D

2011. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem te vagy az egyetlen, bár idáig még nem hallottam olyanról, hogy lányok is lehetnek ezzel így.


Amúgy meg persze hogy tagadják, hisz' ugye manapság az már "cikinek" számít a nagyérdemű szemében, én se vallanám be csak úgy, csakis akkor, ha már eléggé megbíznék egy lányban ahhoz, hogy tudjam, hogy nem fog sikoltva vagy éppen harsány röhögéssel elrohanni a vallomást követően. :)

2011. jan. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Kezdj el StarTrek fanklubbokba járni, találsz neked valót, ne félj.
2011. jan. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

En is igy voltam, idegesitett, de el kell fogadni...a ferjem nem volt szuz, de belenyugodtam. Mar nem volt olyan hu, de fiatal, mikor osszehazasodtunk, igy ertheto volt, hogy nem elszeparalva elt az egesz vilagtol majd' 30 evig. Erre gondolj. Azert van kulonbseg akozott, hogy valaki mindenkin atmegy (olyan biztos, hogy sok lanyt meg fiut zavarna) vagy volt par komolyabb kapcsolata.


A tanacsom az, hogyha adott egy 20-as evei derekan-vegen levo vagy 30-as szuz pasi, azzal nagyon valoszinu, hogy gond van. Nem fizikalisan, hanem mentalisan (PC-manias geek, aki majd ejjel kettokor is gepezik vagy valami annyira zavaro a viselkedeseben, hogy egy nonek sem kell) es akkor teged sem fog tudni ertekelni, mivel van neki valami hendikeppje, ha annyi evesen szuz...

2011. jan. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen srác vagyok és AKÁRKI ha megkérdezi sose tagadom hogy szűz vagyok és az indokom az hogy vagyok annyira ügyes hogy nem megyek bele olyan kapcsolatba aminek a végét már látom előre. ;) (és ez egoistának tűnik, de sok olyan bukkanót látok a kis "ő"-imnél ami tuti hogy hosszú távon nem menne. Annyit meg nem ér pár év hogy csak "dugjak" (ha már meg kedveltem a lányt akkor lenne pofám "kihasználni"?:/).

Szóval fel a fejjel. :O vannak még ilyen srácok és pont keresik az ilyen lányokat. ;)


Jah a szélsőséges példák meg csak a szélsőséges srácokra igazak. (gép, startreck, stb...) mert attól hogy az életem (a sex nélkül is elég szép) még nem hiszem hogy valami csúnya indokot kéne keresni arra hogy mért is nem dugom végig az egész Magyarországot 20 évesen.... :/ egyszerűen minden szép és jó és élem az életem. Számomra így szép és remélem valaha megtalálom a hozzám hasonló gondolkodású társam. Írj mail-t ,ha gondolod.

2011. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 20+ éves srác vagyok és szűz, azért mert eléggé válogatós vagyok. Nem megyek bele alkalmi kapcsolatokba, kalandokba, próbálok egy rendes lányt találni, akiben megbízok. Amúgy más lányok szerint teljesen normális vagyok és nincs velem semmi gond. Ha gondolod írj egy privát üzenetet és válthatunk pár szót.
2011. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddig én is úgy gondoltam, hogy engem zavarna, de most, hogy megismertem őt... Sokkal inkább ő érdekel mint, hogy szűz-e még.
2011. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te ugye nem vagy szűz?


Mert ekkor úgy áll a helyzet, hogy te elvársz valamit, amit nem tudsz viszonozni. Ami viszont gáz.


De ha téged az izgat, hogy megszabadítasz másokat a szüzességüktől, akkor párkeresés szempontjából tudom ajánlani neked az általános iskola 7.-8. osztályát meg a középiskolákat...

2011. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!