Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelek utalnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra, hogy szerelmes belém egy lány?

Figyelt kérdés
16F
2011. jan. 29. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Leszar téged feltűnően.
2011. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Első: ez nem igaz, én nem tudom "leszarni" azt, akit szeretek! :)

16/L

2011. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mr. Idegen ***** válasza:
41%
meg akar d*gni, ja hogy a lányoknál nem tom
2011. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet szerintem fejezni az idiótaságokat.


Naggyon' feltűnően figyel. Ha megnézed közelebbről a szemeit, akkor láthatod, hogy nem egészen egyezik a többi lány szemével, csillog. :)

Mindig keresi a létedet, még akkor is, ha nem ismeritek egymást, folyamatosan figyel.


Nagyon sok jel van. Figyelj oda a jelekre, de ésszerű határokon belül, hátha nem is igaz, és csak bemagyarázod magadnak.


Sok sikert kívánok, jelenleg én is ebben a helyzetben vagyok, és nagyon reménykedem. :)


17/F

2011. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi! :D
2011. jan. 29. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem jártok: mikor a közelében vagy, mindig szemmel követ, kedves veled, érdekli amit mondasz, esetleg izgul, szeretne veled beszélgetni, boldog ha hozzá érsz, később egy kapcsolatban sok minen mutathatja, pl. hosszas, szoros ölelések, sok csók, puszi, kis dolgokon is elkezdhet sírni, felkapni a vizet, fél hogy elveszít, közös programok fontosak, mindig veled lenne, ha jól bánsz vele és jó a kapcsolat akkor boldog, madarat lehet fogatni vele, mindig hozzád ér, odaadó, aggódik,érdekli minden...

millió egy dolog van:)

2011. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig téged néz, kedves veled, mosolyog rád, gyakran hozzád ér.:)
2011. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mentifantezsvér ***** válasza:
belenézel a szemébe és azonnal látod a választ :) deha biztos akarsz lenni benne akkor észrelehet venni pl ha mindíg nevet a vicceiden amik nem is viccesek:D vagy pl ha bármit mondasz egyet ért veled :D
2011. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

És azóta eltelt 3 év és te már 19 vagy :) Amúgy szeretett téged??


[link]

2014. aug. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!