Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel büntetitek a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel büntetitek a barátotokat, barátnőtöket ha megsért titeket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
megszidom alapossan, és 3 hétig nincs szex
2011. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bondage szex van olyankor este...
2011. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem büntetni szoktam, hanem elmondani, mi esett szarul, és miért...
2011. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

El vagy te tevedve, o nem a kutyad, nem is a gyereked, hogy "buntetgesd" vagy neveld. Felnott ember, akivel normalis esetben meg tudod beszelni a problemakat. Ha ez nem megy, akkor meg nincs semmi ertelme.

Ha megsert merlegelek szandekos volt-e illetve mennyire sulyos, valamint hogy olyasmirol van e szo amirol mar beszeltunk. Ha ugy itelem meg akkor szakitok.

2011. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Ha olyasvalamivel bánt meg ami azért sziven üt, akkor valahogy rávezetem kérjen bocsánatot. Addig nem beszélek vele. Pár óra durci azt kénytelen! :-)

Nála ez viszonylag jó módszer.

22/N

2011. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

büntetni... milyen gyerekes hozzáállás már...


ha megbántott valamivel, hát közlöm vele, hogy tuskó volt, nagyon haragtartó vagyok sajnos, ami eléggé szikrázó hangulatot tud kelteni így, hogy együtt élünk... de max 24 óra múltával ki szokott engesztelni :P :)


ha én csinálok hülyeséget, akkor annyi a különbség, hogy én hamarabb belátom (ált. azonnal), és bocsánatot is kérek. ha nagyon pipa, akkor várni kell fél-egy napot, hogy elfogadja.

2011. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Megbeszéljük. Bár néha szoktam mondani, hogy most már bünti jön, én is úgy viselkedek vele, ahogy ő velem. De akkor általában már vigyorgunk és mikor el is kezdek úgy viselkedni, röhögésbe fullad az egész. Nem megy nekem ez a büntetgetés. :)
2011. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!