Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem. Holnap lenne 1 éve, hogy összejöttünk. Életem legszebb éve volt. Fiatalok vagyunk még, 14, 15 évesek. Minden tökéletes volt. Sajnos messze lakunk egymástól, ritkán találkoztunk, de eddig működött. Azt mondta, hogy szeretné, ha csak barátok lennénk, mint 1 éve, és összezavarodott, nem tudja, mit érez. Szeret még, de egyre inkább úgy, mint egy barátot. Ha megpróbálnánk barátként, akkor lehet, hogy újra belém szeretne, de nem garantálja. Mindvégig annyira kedves volt, látszott, hogy nem akar megbántani. De ezt nem lehet másként...Az a baj, hogy én még mindig rettenetesen szeretem, nem tudok rá úgy tekinteni, mint egy barátra. Ha nem szakított volna ilyen mérhetetlenül kedvesen, akkor lehet, hogy nem fájna ennyire. Nekem viszont nem megy a felejtés. Már semmi nem érdekel, semminek nem látom értelmét. Nekem ő mindennél fontosabb...bármit megtennék, hogy újra belémszeressen, de tudom, a kapcsolatunk akkor sem lenne ugyanaz. Minden rá emlékeztet. A karkötő, amit adott, a közös képek, a naptárbejegyzések. Gőzöm sincs, hogy mit csináljak. Nem hinném, hogy bárkit tudnék így szeretni. Ennyire még sosem voltam ramatyul.14/L (tudom, fiatalok vagyunk, és számíthattam rá, hogy egyszer vége lesz, mert az első szerelem általában nem tart sírig. De biztos voltam benne, hogy mi kivételek leszünk)
2011. jan. 29. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el én is így voltam, de ez már több mint egy éve. Csak az én pasim nem kedvesen, hanem elég "hülyén" szakított. Sírtam miatta sokat, de aztán úgy voltam vele, hogy a dolgok, amik megtörténnek, általában okkal történnek. Így bárhogy is fájt, de el kellett engednem a srácot. A sors nem hülyeségből történik úgy, ahogy. És még mindig itt vagyok, és újra megtalált a szerelem. Téged is megfog, ha nem rögtön, akkor majd később, de mindenképpen. Örülj inkább annak, hogy nem úgy jártál mint én. Mai napig fáj a szívem attól, ami azon a bizonyos novemberi napon történt, amikor ott hagyott a csávó. Lelkileg teljesen megviselt, de nem omlottam össze. Sírd ki magad te is, úgy, ahogyan azt én tettem, ha ez könnyít rajtad. Nekem bevált, azóta minden a legnagyobb rendben. Sok sikert kívánok neked a túllépéshez! :)
2011. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is kaptam ajándékot, és ha csak ránézek, akkor felidézem a régi emlékeket, de már nem tudok sírni, elfogyott a könnyem...
2011. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lesz több barátom, az biztos. Nem vagyok az a tipikus "pasik kedvence" típus...és még egy ilyen pofáraesést nem tudnék elviselni. A sírástól meg már fáj a fejem...
2011. jan. 29. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen érzés. :( De ne így állj hozzá. :) Tudom, könnyű mondani, hogy majd lesz másik barátod, de nem megoldás, hogy azt mondod: nem lesz több. Hidd el lesz, megint meg fog találni a szerelem. :)
2011. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok: én sem vagyok az a "pasik kedvence" típus, sőt... de nem mondhatod azt, hogy nem lesz egy barátod se többé. Ha lesz egy fiú, aki szeretni fog meg te is őt, akkor azért nem fogsz vele járni, mert már egyszer eldöntötted, hogy neked márpedig egy barátod sem lesz többé? Ezzel szó szerint megölöd magad...
2011. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én még mindig őt szeretem. Az a baj, hogy amíg vele voltam, addig nagyon megszakadt a kapcsolatom a külvilággal. Mindenkit kizártam, nem láttam a rózsaszín ködtől. Tehát nincsenek nagyon barátaim, akikre támaszkodhatok.
2011. jan. 29. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tény és való, hogy ilyen fiatalon csak úgy szabad belemenni kapcsolatba, hogy jól akarod érezni magad, amíg lehet és tanulni szeretnél a dologból.

Annyit tudok javasolni, hogy éld az életed, és hidd el, lesz még olyan, akit megszeretsz és aki viszont fog szeretni. Hogy az az utolsó lesz-e vagy sem, nem lehet tudni, de nem is érdemes ilyenen agyalni, mert úgyse az lesz, amire számítasz.

Egyébként tudom mit érzel... én már ugyan idősebb vagyok, nekem egy 14 hónapos kapcsolatom ment tönkre, csak a srác közel sem volt ilyen korrekt velem. A mai napig is sírok néha miatta, pedig már lassan egy éve vége. Sajnos néha több idő kell, hogy az ember talpra álljon, de feladni sosem szabad.

2011. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Kicsit megnyugodtam, de még mindig nagyon fáj, hogy vége. És az a baj, hogy még reménykedek. Nem zárta le úgy, hogy most örökre vége, hanem mint már említettem, azt mondta, hogy még lehet, hogy belémszeret. De az már ha úgy is lesz, nem lesz ugyanaz, bennem marad ez a tüske:( És már csak az az érzés is hiányzik, hogy valakit szeretek, és ő viszont szeret. És nem megy nekem ez a dolog, hogy "legyünk egyelőre csak barátok"...

2011. jan. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!