Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, és hogyan kell elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, és hogyan kell elmondani ezt a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Családi hátterem nagyon szörnyű, apámnak új családja lett, egyszer elborult az agya, megölte a feleségét, a gyereket, majd saját magával is végzett. Elmondjam, vagy inkább ne szóljak, félek, hogy ez miatt elhagy a barátnőm.
2011. jan. 29. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor mondd el, mikor éppen témába vág.

Nem lehet egy ilyet úgy elmondani hogy szia drágám képzeld...


Nekem az apukám halt meg, az anyám meg kicsit pszicho, nálam is úgy a 2. hónapban került szóba a dolog, mikor a párom mesélt valamit az apjáról, aztán megkérdezte mi van az én apukámmal...

Anyám akkor került szóba, mikor párom megkérdezte, nem ismerhetné-e meg.


Szóval várj ki vele, és ha témába vág a dolog, akkor meséld el mi történt.

Ha szeret a lány, sajnálni fog.

Ha nem szeret, akkor lehet hogy ott fog hagyni, de akkor csak te jársz jól

2011. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amikor már komolyabbra válik, akkor érdemes.

És megértem, ha vannak félelmeid. Végiggondoltam, mit tennék, ha a párom ilyet mondana.

Semmit, minden maradna a régiben. De tény, hogy ha agressziót fedezek fel benne, sokkal előbb otthagynám, mintha nem lett volna ez a történet.

2011. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy azt gondolhatja, hogy örökölhettem valamit apám természetéből. Ilyennel nem dicsekedik az ember.
2011. jan. 29. 15:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen el kell mondanod, nem szabad elhallgatni, ha ezt nem mondod el, azért fog otthagyni. Ez nem olyan, amit el lehet titkolni, ezt nem szabad!
2011. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez sajnos igaz, ha ő nem is, mert mindent a szerelemért, és nem is járatos, akkor valószínűleg a szülei fognak téged elválasztani tőle minden áron. Úgyhogy egy kézenfekvő dolgot megtehetsz, kivizsgáltatod magad pszichiátrián, és azt az eredményt lobogtatod onnantól.

(Reméljük, apádnál azért voltak előzményei a dolognak:s Azért nem mindegy, hogyan, milyen körülmények közt fajultak eddig a dolgok nála!)

Na, sok sikert!

2011. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!