Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik? Miért csináljátok ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik? Miért csináljátok ezt? Mit tegyek? Mert ez azért durva.

Figyelt kérdés

Na jó elismerem mi csajok sem vagyunk könnyű esetek de ti hát basszus ki tud rajtatok eligazodni!

Az a bajom hogy a páromnak vannak olyan napjai mikor tök jó kedve van meg meg lehet vele beszélni bármit!Tegnap bezzeg kaptam tőle annyit hogy hello és ennyi volt teszem hozzá hogy vidéken dolgozik és csak hétvégén jár haza!Nem lakunk együtt csak eljött kocsival..de csak annyit mondott Hello és el is ment.

5éve vagyunk együtt és minden rendben van!

Ezeken a kitörésein kívül!


2011. jan. 29. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy újabb kitörés.Lehet felidegesítették nagyon,én pl. oylankor senkit nem akarok látni.20/F
2011. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 biohazardxxx ***** válasza:
Ezeregy oka lehet neki... de én a munkára gondolok plusz összejött neki sokminden és szerintem kiakadt... volt nekem is ilyen csak én olyankor máshogy vezetem le... 23F
2011. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én ilyenkor együl akarok lenni!

De annyira bánt hogy ilyen velem jó inkább velem mint a szüleivel...

De akkor is rosszul esik!

Ja és tegnapot ott nem jött nem hívott semmi

2011. jan. 29. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hallott valamit, ami nem tetszett neki, vagy valami olyat csináltál ami nem nyerte el a tetszését.
2011. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy csak te hiszed azt hogy minden rendben van :)
2011. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!