Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez miért van? Mit lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért van? Mit lépjek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy kb másfél hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és kezdem azt érezni nem vagyok elég fontos neki...:S vagy lehet hogy ezt csak beképzelem?

pl. alig hív engem telefonon, és "randit" ill találkát is mindig nekem kell kérnem. Vagy ez elvárt, ill. megszokott dolog?!

Váltig állítja, hogy szerelmes belém meg minden, és mikor találkozunk, ennek megfelelően viselkedik is.

Kicsit furcsa ez a sosem hív, de még csak nem is csörget dolog, mert az előző kapcsolatomban a "ló másik oldala" volt, ő meg állandóan hívott. Napi min. 6-7 szer.

Kezdem azt hinni nem vagyok elég fontos a számára, mert eltelt 4 nap és nem is beszéltünk. (én meg alig bírom már ki, hogy ne hívjam fel, de haverjaim szerint meg kéne várnom míg Ő hív)

18/F


2011. jan. 29. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne beszélned ezt a barátnőddel, hogy neked ez rosszul esik, és miért van így. Egyébként meg én felhívnám a helyedben, lehet már ő sem bír magával, és csak egymásra vártok...
2011. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia.

Tipikus eset. A barátaid jól tanácsolták, hogy egy kicsit pihentesd a dolgot, és próbálj ellenállni kísértésnek hogy felhívd. AZért, mert ebből azért kiderülnek dolgok.

Pl még bizonytalan veled kapcsolatban. Jó ugyan, hogy vagy, de még nem tudja. Általában ez szokott lenni, ha egyébként meg teljesen megfelelően viselkedik, mikor találkoztok.

A másik eset az szokott lenni, hogy a lány számára elvárt, hogy úgymond körülrajongd,élvezi,rádhagyja, tehát hogy Te hívd, és lehetséges hogy kivárásos játszmát csinál most is.

A lényeg hogy ez így semmiképp nem jó. Majd ha beszéltek, akkor mondd meg neki, hogy szeretnél mielőbb találkozni vele, hogy megbeszéljetek valamit, de ne gondoljon semmi rosszra.

Aztán finoman lehet neki adagolni a problémát, őszintén elmondhatod majd neki, hogy nagyon szereted őt, tényleg nagyon, csak egy picit úgy érzed, hogy nem vagy neki fontos, így hogy abszolút nem érdeklődik irántad. A válaszból ki fog derülni hogy miért van ez így. Vezesd rá, hogy neked nagyon fontos, és legfőképp JÓL ESIK, ha ad magáról rendszeresen infót, hogy halljál felőle valamit, hogy ÉREZD hogy Te is fontos vagy Neki. Ez az érzés kell neked.. Úgyhogy ha lehet ezen próbáljon meg változtatni. Nem nagy kérés.

Remélem egy kicsit tudtam segíteni..

2011. jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó tanácsok, köszi szépen, kevés már a normális komentelő.

attól az egytől viszont kicsit félek hogy ha mondom neki, hogy nem érzem elég fontosnak magam mellette, akkor arra majd azt mondja, hogy IGEN?, AKKOR SAJNÁLOM A DOLGOT, és kidob.

2011. jan. 29. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

szerintem csak beképzeled a dolgokat, és szerintem ő azt várja el hogy TE hívd őt, TE keresd öt, hisz te vagy a férfi, ő a nő!

NE cseréljetek szerepet!!!!

Fontos vagy a számára, hisz akkor találkozásokkor is éreznéd hogy nem akar.

Valószínűleg az a tipusú lány aki szereti ha udvarolnak neki, így nosza, hódítsd meg, és ne hallgass senkire, csak a megérzéseidre

Ha a szived szerint cselekedsz, gondod nem lehet!

Mi is a barátommal 3-4 naponta beszélünk, nem mászunk egymás nyakára, meg kell hagyni a másik életterét!

És ennek ellenére tudom hogy fontos vagyok neki, mert mondja, és ha találkozunk, érezteti velem.

Higgy magadban, magatokban!

2011. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

17/L

Én is pont ebbe a szituba vagyok csak hát fordított esetbe! és én sem tudom el dönteni hogy mire jó ez!Állandóan én keresem és ha nem keresem akkor meg van olyan hogy 3-4 napig nem beszélünk! Nem várom el tőle hogy állandóan ő keressen engem, de az se jó hogy állandóan én! és én sem tudom mihez kezdjek ezzel az egésszel, hogy mért jó ez!:(

2011. jan. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!