Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még remény?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,2 évet voltam együtt a barátommal,2 napja szakított velem. Az utóbbi időkben nagyon sokat veszekedtünk,és megromlott a kapcsolatunk. Több volt benne a rossz,mint a jó. Viszont amikor szakított velem ő is sírt velem együtt,és a szüleivel tartom a kapcsolatot,azt mondják,napok óta nem alszik.Olyan élményeket éltünk át együtt,amelyeket még soha senkivel.. Sajnos letiltott a telefonján,illetve minden társasági oldalon,mert így könnyebben felejt. Azt mondta nagyon szerettem őt,és hogy soha senki nem fogja így szeretni,bánja hogy az utóbbi időben nem viszonozta ezt a szeretetet. Mindenki azt mondja hogy meg fogja bánni,viszont most nagyon határozott. Mit csináljak? Ne is próbáljam meg keresni? Hagyjam hogy magától jöjjön rá hogy nem tud nélkülem élni? Nagyon rossz érzés:(
2011. jan. 29. 11:04
 1/7 anonim válasza:

Hát szerintem van remény hogyha napok óta nem alszik és ő is sírt szerintem tuti biztos hogy pár nap múlva könyörögni fog hogy visszamehessen hozzád!!!!(maximum egy hét)

mert ha nem érdekelnéd,nem szeretne akkor nem sírt volna ,nem érdekelte volna az egész!

Velem az volt,hogy a barátnőm fél év után szakított,nagyon elméjült volt a kapcsolatunk,halálosan szerettem én minden nap sírtam nem bírtam aludni hetekig és ő ezt tudta, de nem nagyon érdekelte!(innen gondolom azt hogy visszamegy hozzád!)


Hajrá!!


(én ilyenkor azt csinàltam amikor szakítani akart,szakított hogy elmentem hozzá ès megmondtam neki hogy mennyire nagyon nagyon szeretem!,ezután már nem akart szakítani)

2011. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

kicsit értelmetlen lett a vége.

helyesbítek: kétszer szakítottunk összesen.

na de szurkolok neked! tudom milyen rossz érzés lehet ilyenkor!

2011. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mi is lassan 2évesek leszünk/lettünk volna,csak velem tegnap szakított,mert a fejéhez vágtam,hogy ha ilyen tökéletlen vagyok,keressen jobbat. Tudom nem fog.


Félek én is.A hétvégéket mindig együtt tölttük,de szerintem ma már nem fogjuk.Ez lesz az első ilyen...de csak rájön,hogy túlreagáltuk mindketten ezt.


Szerintem várj te is,mást nem tehetünk.Ez a hét még szóljon erről,aztán ha nincs változás,akkor bele kell törődnünk majd.:(

Remélem erre nem kerül sor.

2011. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nyugodjatok meg nemlesz baj!
2011. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azta!

Inkább ne keresd,a leírtak alapján ez bekattant..

2011. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén egy időre, valószínűleg jelentkezni fog, de csak ha nem akaszkodsz rá. Közben keresd meg az elveszett önmagad ("Az utóbbi időkben nagyon sokat veszekedtünk,és megromlott a kapcsolatunk").
2011. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:(
2011. jan. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!