Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szerelmes ilyen korán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes ilyen korán?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy srác akit 2 éve szeretek.. tudom hogy nemkellek neki, meg van aratnöje is. amúgy 15 éves... de egyszerüen nembírom elfelejteni.. akármit csinálok mindíg rágondolok.. talán szerelem ez..?! segítsetek..
2011. jan. 28. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak fellángolás, ami addig tart amíg meg nem kapod, és utána eltűnik.
2011. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sosem fogom megkapni..régen legjobb barátom volt.. de msotmár nemis köszön ha találkozunk...:S
2011. jan. 28. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Szép emlék lesz, semmi más. De most még jó szenvelegni, mindig rá gondolni és többet képzelni, mint ami. "élvezd ki", elmúlik. 26l
2011. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fellángolás. Az már elmúlt volna. És igen lehetsz szerelmes. Én 12éves korom óta vagyok az egy lányba. Ma már 15 vagyok és még együtt vagyunk. Egy évet küzdöttem érte.
2011. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 8-14éves koromig ugyanazt a csajt szerettem.

ÉS igen, szerelemből!

Aztán kiábrándultam belőle.. 1évig nem láttam és utána megváltozott.

16/F

2011. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!