Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16/F vagyok, van egy lány aki 17 éves, kb 2 hónapja kezdtük megismerni egymást, rá 1 hónappal, már kavartunk, mindenben ő kezdeményezett, (szex nem volt), de úgy, hogy kapcsolatban élt, ami 3 évig tartott, csak állítása szerint, már ellaposodott volt a kapcsolat, szinte már megszokásból voltak együtt.( mondta hogy már szeretné, ha nem lennének együtt, de tényleg megszokásból voltak együtt, és hogy szeretne velem elnni) Kavargattunk, de erre a hét elején, kiderült, meg tudta a barátja, hogy mi történik, szakítottak, most már pár napja, teljesen maga alatt van, rossz a kedve, időt kért tőlem, beszélünk, de semmi más, mondta nekem, hogy ez a 3 év úgy telt el, hogy nem szórakozhatott eleget, mint minden fiatal, most nem a minden hétvégén tajrészegségre gondolt, és mondta, hogy egyedül szeretne lenni, persze nem örökre, most akkor én már elis vagyok felejtve? ÉRdemes lenne várnom? Míg átvészeli ezt az időszakot? vagy miután átvészeli, majd jön helyettem más valaki?
2011. jan. 28. 21:59
 1/2 anonim válasza:
szerintem várj mindenkép. tudod.. türelem rózsát terem.. most idő kell neki mire rendezi magában a dolgokat.. amint eltelik egy két nap..max 1 hét..sztem ugyis többet lesztek együtt. :) szval csak nyugi..:)
2011. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj rá.

ha 3évig volt 1ütt a pasival (akármit is mond) nem tudja elfelejteni 2hét alatt, és szerintem ha összeis jönnétek kb csak azért, h őt elfelejtse.:S

2011. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!