Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most akkor?! (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Úgy 1 hónapja egy ovistársam bejelölt face-n,és rámírt a chaten.Mondta,hogy jól nézek ki,és kérdezgetett egy másik ovistársról,hogy tényleg tetszik-e nekem,stb.Erre írtam neki,hogy nemtudom,mert rég láttam.Aztán mégis találtam róla egy képet,így megírtam a srácnak,hogy tetszik a másik fiú.Kérdeztem,hogy amúgy kölcsönös a dolog?Mondta,hogy igen,a másik srácnak is tetszem.

Aztán,ezután vagy 2 héttel írtam levélben A-nak(a másik,nem az,akivel beszéltem),hogy ha már kölcsönös a dolog,akkor kéne találkoznunk,azt válaszolta,hogy nem nagyon van ideje.Oké... de tudtam,hogy biztos a tetszés,mert mikor előtte leveleztünk,akkor is írt olyanokat,hogy "tudod hogy sose zavarsz"...hátizé.Úgy 1 hete felvett msn-re,dumáltunk vagy 3-szor,de még említést se tett arról,hogy akkor most járjunk,meg ilyenek...:( pedig szívesen járnék vele(igaz,távkapcsolat lenne,de úgy érzem,hogy ő tökéletes lenne nekem:kedves,helyes,udvarias,stb:))

Most akkor mit is akar?:S


2011. jan. 28. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

most mi is a kérdés? mi lássunk a srác fejébe?

mennyi idősek vagytok egyébként?

2011. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14/F,14/L
2011. jan. 28. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

LOL hirtelen azt hittem, hogy ovisok vagytok... xD

Amúgy nem tudom, hozzatok össze egy találkát, aztán majd csak lesz valami.

2011. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bejössz neki sztem, de nem tudja mit akar... nem minden pasi szerelmes típus...
2011. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

20:44 xD hát igen,kicsit félreérthetően írtam :D

köszi mindkettőtöknek:)

2011. jan. 28. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
én tuti rád hajtanék mint atom nagyon ari kis csajnak tűnsz! :)
2011. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:DD köszi:D
2011. jan. 28. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!