Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy nem csak játszik?

Figyelt kérdés

Még csak egy honapja ismerem.. eddig tökjol mennek a dolgok. nagyon sok mindent megbeszélünk egymással (szerintem öszintén). Csak ma anyu beleültette a bogarat a fülembe hogy mivan ha öis olyan mint az elözö pasim akinek csak 1-2 honapig voltam jo, és utána lesem szart.

Én tényleg megbizok a mostaniban csak sajnos ezt a gondolatot nem tudom kiverni a fejemböl.

Honnan vegyem észre vagy miböl tudom meg azt ha csak játszana?

18/L


2011. jan. 28. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hónap kevés ehez:) Elsőként jön egy jel, aztán kétely, utána bizonyíték, ha nem egyből. Fölöslegesen ne aggódj, mert nem lesz jó vége.
2011. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fülünyúl ***** válasza:

Nem tudom, én egy férfi reakcióiból, viselkedéséből egyértelműen látom, hogy csak lyukra játszik, vagy tényleg engem szeret.


29/N

2011. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolso! tudnál nekem példákat irni?
2011. jan. 28. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem az utolsó vagyok de mondok példát! 1: Nagyon sokszor mondja menyire nagyon szeret/imád! 2: Ha azt mondja örökké szeretni foglak az megint csak jó jel! Ha találkoztatok és beszéltek pl:msn akkor mondja menyire nagyon csodálatos volt veled! 3: Ha a fiú magabiztos melleted és nem tétovázik vagy határozatlan akkor valoszinű hogy szeret és nem csak jáccik! Figyelj az apró kis gesztusaira!
2011. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!