Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első csók és erős szájbűz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók és erős szájbűz. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel először csókolóztunk, és büdös volt a szája nagyon. Olyan furcsa bűz volt mint a szarszag. Nem csak 1 csók volt hanem sok és a végére már nagyon kellemetlen volt, gondoltam megkínálom rágóval, de nem mertem, féltem hogy megsértem és elhidegül tőlem. Fehérek a fogai, szép az ajka, nagyon kívánatos, de a lehelete az büdös. Szombaton megint talizunk és mivel járunk így lesz csók is megint és nem szeretem a szájszagát és azon töprengek, hogy meg kéne mondanom neki. Hogyan tegyem? Tippek?
2011. jan. 28. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
szarszag:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2011. jan. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
hajjaj..ez nehéz...szerintem vegyél magadnak egy rágót, és úgy kínáld meg őt is. úgy nem sértő. de ennek nemcsak szájhigiéniai okai lehetnek, hanem pl. nyitott gyomorszáj, akkor hiába rágózik...
2011. jan. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha gyomor gondjai vannak akkor sem a rágó sem a szappan nem segít,hogy kimosd a száját..Ha legközelebb is szagos lesz akkor legfeljebb a homlokára adjál atyai puszikat...
2011. jan. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

1. Lehet hogy magas a gyomorsava és azt érzed. Szólni kell neki és adj neki Reni-t!


2. Lehet hogy van lyukas foga ami rothad. Szólni kell neki és irány a fogorvos!


3. Lehet hogy dohányzik. Fújj! Undorító! Dobd!


4. Nem mossa, vagy reggel ivott kólát és megsavanyodott a szájában. Szólj neki!



Figyu! Ez egy olyan dolog, hogy ne ta érezd magad kellemetlenül ha ő büdös!!! A szájhigiénia a legalapvetőbb és legelvárhatóbb dolog!! Azonnal szólj neki, és mondd meg, hogy ha enniyre nem tisztel meg téged, hogy megmossa a fogát akkor mi a francot akar tőled? Mi lesz a következő? Tán sz@ros seggel fog randira menni?


Én is ugatok a páromnak amikor nem jó a lehellete. Tudod milyen fóbiát okozhat ez? Később undorodni fogsz a csókjától akkor is amikor semmi baja sem lesz neki! Ez borzalmas! Ennyire tapló gyökér nem lehet a csaj!

2011. jan. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
ettől még nem tapló gyökér, lehet senki sem mondta még neki, ő magán meg nem érzi..
2011. jan. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Rágózz mikor talizol vele, és csók közben lökd át :D
2011. jan. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3. Lehet hogy dohányzik. Fújj! Undorító! Dobd!

(Azért még nem kell dobni.....)

4. vagy reggel ivott kólát és megsavanyodott a szájában. Szólj neki!

Kólát és megsavanyodott???

Erről még nem is hallottam.

2011. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
lehet hogy a sajátodat érezted:D:D:D,vagy valamelyikőtök szarba lépett:D:D
2011. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ln is írok, de nekem meg pont az a problémám, hogy hiába mosok fogat utána egy-két órával már anyu kérdezni hogy mi van mostál fogat már ma?

szerintem nekem is valami ilyesmi bajom van a fentiek közül, a lyukas fogak már kezelésben vannak, a másik ami még lehetséges az a nyitott gyomorszáj, azon lehet valahogy segíteni? mert én hiába nem érzem tudom, hogy büdös :S

----

am meg ha veszel be rágót utána meg megkinálod azzal semmi gond nincs sztem

2011. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjen dokihoz,valakinek emésztési probléma miatt van ez.
2011. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!