Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Igazából ami leginkább érdekel hogy hogyan, mert ha nem ismerek valakit akkor csak nem mehetek oda hozzá és mondhatom azt neki hogy: Szia nagyon tetszel, leszel a barátnőm? :D


Előre is köszi a válaszokat. :)


2011. jan. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ezt így nem de, mennyivel jobban tetszik így: Szia! Nincs kedves meginni valamit?:))


L/19

2011. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egy ismeretlenhez már így menjek oda? :S
2011. jan. 27. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig az adott környzeteben lévő témából kerekíts beszélgetést. Ha buszmegállóban álltok akkor kérdezd meg tőle, hogy ne haragudj de innen idul ez a busz, kérj tőle segítséget, hol kell leszállni...használd a fantáziádat!:) Ha tetszel neki úgyis vevő lesz a "hülyeségekre".
2011. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig de, csak a végét hagyd le. Szóval: Szia megtetszettél, idejöttem. Béla vagyok.
2011. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, h milyen dumával mész oda, a lényeg úgyis a külső.
2011. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen hanem inkább a kisugárzása meg a stilusa a megszólitásnak...ami mérvadó
2011. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!