Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez nála csak sima barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez nála csak sima barátság? Vagy esetleg lehet több? És ha több akkor miért nem mondja?

Figyelt kérdés
a srác az osztálytársam. mindig odaül mellém szünetben beszélgetni, van egy közös haverunk(ergo hárman barátok vunk). de ő mindig mellém ül. felém fordul a széken, néz a szemembe. mindig együtt ebédelünk, sokszor felmünk hozzá a lakására, csak sajni nem kettesben mert mindig jön a fenntemlített haverunk is. újabban a fenekemet szokta csapkodni meg ilyenek....állandóan húzza az agyamat, ugrat stb... meg ugye szoktunk egymás ölébe is ülni. nem zavarja ha egymáshoz érünk. de múltkor tett egy olyan kijelentést, egy büfögés után, mikor ezt megjegyeztem neki és ott volt a közös haverunk is, azt mondta h ha tetszenétek akk zavarna. csak az az érdekes eddig sose csinált olyat csak akk először. meg órákon sokszor látom hogy néz rám. Egyidősek vagyunk. (16) Ma nem tudtam velük lenni délután, de felhívott, csak úgy, hogy mit csinálok, meg hogy közvetítsen ők mit csinálnak. :D
2011. jan. 27. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy mit mondott, az nem tiszta, de ennyi gyengédség csak jelent valamit
2011. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbálok minél jobban közeledni, sokszor érintjük meg a másikat, azzal nincs baj. de ölelni csak ritkán szoktuk egymást. múltkor fájt az ujjam, kaptam rá gyógypuszit, meg ilyenek. de komolyabb nem
2011. jan. 27. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

hát valószínűségszámítást végeztem az általad megadott ismert adatokkal és az jött ki, hogy 99 % azaz 99 a 100hoz az esélye, hogy tetszel neki.


javaslat : próbálj szervezni egy két olyan programot, ahol csak kettesben vagytok, mert ha más is ottvan, nyilván mindketten másképp viselkedtek. lehet ő is bátrabb lesz és szóba hozza a dolgot, ha mégsem, te még mindig megteheted. hajrá ;)

2011. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!