Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy vagy 5pasinak nagyon bejövök. És mindegyik mondja, hogy járjak már vele meg minden, de aki nekem tetszik az nem figyel rám?

Figyelt kérdés

Nem értem. Amikor élőbe először taliztunk, akkor sokat kérdezett rólam meg minden tök aranyos volt. És az osztálytársam(aki a fiú legjobb haverja) azt mondta, hogy én is bejövök neki. És én fel is vettem MSN-re, de ő sose ír rám mindig csak én rá.:@

És a másik meg az, hogy 5fiú rám van szállva és folyton ők írnak rám meg minden..de pont az én kiszemeltem nem..:S


2011. jan. 27. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ez mindenkivel szinte mindig így van sajnos :/ .. :D
2011. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de olyan idegesítő.xd ://
2011. jan. 27. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
szokd meg. utánam van, hogy 20-30 pasi is fut, de ha vki megtetszik az elég ritkán strapálja magát. majd hozzászoksz és rájössz hogyan kell felkelteni annak a figyelmét, akiét akarod. plussz az hogy te írsz rá, még nem jelenti azt, hogy nem fog futni utánad egy idő után, ha olyan vagy, amilyen neki kell és megismer. csak tudni kell mikor kell adni és mikor kell várni.
2011. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez velem is így van sajnos ...de hát ilyen az élet
2011. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2011. jan. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!