Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellett volna tennem? 26/F 19L-19L

Figyelt kérdés
Nekem volt egy komoly 4 éves kapcsolatom, majd lelépett egy lány, hogy élni akar és másokat is kiakar próbálni. Kijött rajta az igaz k. va vér. Majd utánam rövi idő alatt volt legalább 6 manusa (aki megd. Gta) és én kivolta. Majd amikor nekem is lett fél év elteltével egy másik komoly kapcsolatom, aki nagyon szeretett. Már 2 hónapig együtt voltam velem lakott ez a másik és utána. A régi (4éves kapcsos) lány visszajött sirva, könyörögve mint 1 pszihopata, minden éjjel 3x 4x jött és én nem zavartam el olyan erélyesen, mert én is azt hittem h ő az igazi (4év), majd az új barátnőm, aki végig k. vának nevezte a volt bnőmet, hogy ezt csinálta azt mondta neki, hogy most engedje levágni a haját nullás géppel, meg sz. Pjon le engem! Belement és megtette! Egy ideid hármasban voltunk, de addig egyikkel sem feküdtem le csak mondjuk úgy harcoltak értem.. én meg hagytam, de igazából a régi 4 éves kapcsolatomat választottam volna szivem szerint, mert őt szerettem, viszont nem akartam megbántani aki engem szererett nagyon (az újat) pár nap múlva az új lány sirva elköltözött. én szinte semmit sem csináltam rájuk hagytam mindent. Újra összejöttem a régi bnőmmel akivel anno el is jegyeztük egymást, majd 2 hónap múlva amikor megnőtt a haja és biztos lett benne, hogy nem jön vissza aki engem szeretett lelépett. Azóta megint volt 6 barátja legalább én meg mondhatni 2 ló közé estem.2 hónapja egyedül élek és nem is akarok komoly kapcsolatot. A másik lányról azóta csak annyit tudok, hogy most lett valakije utánam, de nem szereti és vissza sem jönne (nem is várnám el)
2011. jan. 27. 03:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

"engedje levágni a haját nullás géppel, meg sz. Pjon le engem"


Emiatt azt gondolom, hogy fake, és valami beteg idióta balf@sz unatkozik már megint.

Ha igaz lenne, bár szerintem ilyen sötét emberek nem léteznek a földön. Akkor mit kellett volna csinálnod? Ember módjára viselkedni b@zdmeg.

2011. jan. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Morcika83 ***** válasza:
93%

Megérdemled már bocs, az hogy nem tettél semmit, a legaljasabb és leggyávább tett volt amit csak tehettél.

Szánalmas "ember" fajta vagy. Nem lehet így bánni két emberrel akik kétségbe vannak esve.Talán ebből tanulsz, és férfivá válsz.Bár ha 26 év alatt nem ment, akkor már kevés az esélyed rá. Le lehet pontozni.

2011. jan. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem pontozok le semmit,javaslom,hogy mégegyszer olvassátok el a kérdést,mert elsőre saját magamnak is kicsit érthetetlennek tűnik!A sok ..... tól nagybetűk lettek meg összevissza módosította (a lényeg,hogy egyiket sem akartam megbántani hagytam,hogy ők mit tesznek és hátha könnyebb lenne döntetem. mint írtam szivem szerint a régit választottam volna,de az újat nem akartam megbántani,aki nagyon szeretett!Mellesleg az új jobb csaj volt,de 4 év az 4év!és igenis a hülye lányok ezt megcsinálták ,hogy az új levágta a haját,hogy akkor bizonyitsa be,hogy szeret ...ha már utánam 6 manus....stb....ismétlem magam ...olvassátok el újra,hogy ti mit csináltatok volna? ...(én azt úgy gondoltam,hogy igy is úgyis a lányok döntenek,ha ők akarják,akkor biztos,hogy van minden,fordítva nem ez a helyzet)....és kicsit tetszett is,hogy ketten akarnak egyszerre!A kérdés az,hogy ti melyik mellé álltatok volna,ha már ilyen vagányak vagytok...Kit választottatok volna,magyrul mit kellett volna tennem?Az első 2 választ semmisnek tekintem...)
2011. jan. 27. 03:47
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Elég buta voltál. A határozottság egy nagyon fontos erénye a férfinek, amit te itt nem nagyon villantottál meg, ezért estél két szék közé. Hogy melyiket választottam volna? Mit tudom én. Most már úgy is mindegy.
2011. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Pontosan ezt kellett tenned. Mivel így tanul az ember.

B+

2011. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 napietus ***** válasza:

neked kellett volna dönteni. elég ciki, ha egy 26 éves férfi döntésképtelen. ebből még az élet egyéb területein is lesznek problémáid. most az történt, hogy egy k.rvával jöttél össze újra, és meglepődtél azon, hogy k.rvaként viselkedik. ez azért előre látható volt...mondjuk, ha igaz a sztori, a másik lány sem százas...mi lenne, ha legközelebb nem bolondokkal randiznál? így sok kellemetlen szitutól megkímélheted magad :)


29/N

2011. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt választani aki szeret. Nem azt aki jól átbaszott..
2011. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

ebből az a tanulság, hogy exxel sose gyere össze, főleg ha megcsalt, vagy ő hagyott el

szerintem szánalmas hogy könyörgött neked, meg az is h nem zavarta, h ott van a jelenlegi nőd, akit ez nem zavar, az nem is szerelmes

az új nőd helyébe biztos nem maradtam volna egy percig se, nem harcoltam volna ilyen labilis pasiért

te meg csak szenvednél a régi mellett

nem kellett volna új kapcsolatba belemenned amig a régit szereted, akkorsem ha nem jössz össze a régivel

csak azért mert egyedül maradtál, nehogy visszakönyörögd magad az új csajhoz

inkább légy egyedül, vagy menj el laza kapcsikra

de sose használj ki senkit, aki téged szeret

légy őszinte

mert visszakapod ezt az élettől

lehet volt csajod nem szereti a pasijait, de téged sem, neki csak szex kell

2011. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha már így bizonyítottak az elmeállapotukkal kapcsolatban, egyiket sem.
2011. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes lelkivilágod van, hogy finom legyek. Először az bökte a szemem, hogy kijött rajta a qrva vér. Csak mert úgy gondolta négy év után kipróbál mást is. Gratula! Agyas vagy! A másik, amit műveltél a nőkkel neked a farkad kellene nullás géppel levágni. Szenvedj, ha hülye vagy.
2011. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!