Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Ha a srác 18 én meg 14... Mármint úgy értem, hogy egy 18 évesnek tuti mások az elvárásai, meg a haverjai között nem érezné cikinek azt h egy 14 évessel jár?

Meg nem is gondolom túlzottan azt, h éretebb lennék a koromnál... szimplán csak annyira vagyok "érett" amennyire egy 14 éves általában, vagy talán kevesebb is.:D


2011. jan. 26. 18:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez közel sem igaz, én 15 éves vagyok és egy 19 évessel járok, én is 14 évesen jöttem össze vele, akkor volt 18. Mondjuk érettebnek látszok mint a korom. De közel sem azt akarja csak, régóta eggyütt vagyunk és sokat várt addig.. Ha tényleg szereti akkor miért választana kora belit. Szerintem hogyha van közös témájuk, el tudnak lenni, hasonlóak az elvárásaik , szeretik egymást akkor miért ne... Már persze ha csak tényleg komolyan gondoljátok:)
2011. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De ismerős a szitu :D
2011. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Én amikor összejöttem a volt barátommal 16 voltam.. ő pedig 22.. és 3 és fél évig együtt voltunk. Ha nem érzed, hogy sokkal komolyabb lenne, vagy ha nem tünik egy szexmániás felvágós fiúnak, akkor szerintem nem sok a korkülönbség.. arra viszont valóban számolj, hogy ha együtt lesztek addig, akkor (ha nem előbb) fél év múlva el fogod veszteni a szüzességed (ha van még).. :)) Ha ezt te nem bánod, és érettnek érzed magad rá, akkor sztem nem gáz:)
2011. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2011. jan. 27. 15:12
 15/19 anonim ***** válasza:

wannabecool : te is hasonló szituban vagy? :D

előttedlévő..

2011. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy eggyet értek az utolsó válaszolóval:)
2011. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt a kérdezőnek irtam :)
2011. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, akkor ezer bocsi:S :)
2011. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Np;)
2011. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!