Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönnek-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek-e a jófiúk?

Figyelt kérdés

Mert én az vagyok és eddig sajnos semmi nem jött össze. :(

Mondjuk nem vagyok az a kisangyal, de sokkal rendesebb vagyok, mint az átlag.


2011. jan. 26. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is jófiú vagyok, de hát az én korosztályomba még ezek szerint a lányok pont a rosszfiúkat szeretik.
2011. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most ahogy az utánam szóló kommentjét olvastam így azért azt hozzá kell tenni,hogy kinek ki a rossz és a jó?!


Számomra nem attól lesz "rosszfiú" valaki,mert belemer vágni új dolgokba stb..


Számomra a jófiú fogalma annyit jelent,hogy egy értelmes,okos ember,aki tiszteli és becsüli a nőket.Nem hetente váltogatja őket ágyról ágyra járva,hanem olyannal jön össze,akitől tényleg komolyabb dolgot szeretne.


A rosszfiú meg az a tipikus nőcsábász,aki csak szédíti a nőket,gyűjtögeti a trófeákat,figyelmen kívül hagyva,hogy mekkora fájdalmat,csalódást okozhat esetleg a választott nőnek.És lehet bármennyire értelmes és okos,attól még egy gerinctelen féreg.:)


Szóval igen..ahhoz hogy valaki a "jófiúkat" kezdje keresni a maga számára,ahhoz fel kell nőni.Tisztán kell látni,illetve be kell látni,hogy nem jó ha az ember szívét folyton folyvást összetörik..


22N (19:05)

2011. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hehe, akkor ezért megy a csajozás. :D Amíg epekedtem a csajok után, próbáltam velük rendes lenni stb, addig le sem szartak. Majd jött 1 akivel sokáig megvoltunk majd jól kihasznált, ezután megváltoztam. És hirtelen tele lettem lehetőségekkel. Ágyról ágyra jártam, soha nem volt szükségem arra h virágot vagy ajándékokat vegyek, sőt sokszor volt h a csaj hívott meg italra akit utána hazavittem mert megmondtam neki h nem leitatni akarom, szal ne várja h én majd meghívogatom mindenre. Azért jöttem h én igyak, nem azért h azt nézzem ahogy ő kortyol mindenféle magzatelhajtót. Ebből sztem annyi jött le nekik h nem akarom őket leitatni, tehát milyen rendes srác vagyok. :D Vagy nemtom...de értelmes ember ezután minimum lenne h ott hagyja az illetőt. De a csajok jelentős része nem ilyen. Lehet csak az hajtotta őket h bizonyítsanak h ők akkor is kelleni fognak nekem, lehet csak idióták voltak, lényeg h nem 1 nálam kötött ki a végén. Emellett mégis minden csaj arról beszél h ilyen rendes meg jófiús srác kéne neki, meg h őt így meg úgy átverik a szemét rosszfiúk, de végül mégis azok mellett kötnek ki. Hiába mondom bármelyik csajnak h ennyi vagy annyi 1éjszakás kapcsolatom volt, előadják többségében h ezért le vagyok nézve, majd később mégis az jön ki h de biztos megvolt rá az okod, nem gond ez. És végül elvárják h hátha velük majd jobb leszek... Nos, ez eddig 1csajnak jött csak össze, de mellette azóta is kitartok. Viszont őt legalább én választottam, nem ő jött oda hozzám. Úgyh a csajok mindig csak álmodoznak a rendes srácokról, de sosem őket választják ha van vmi izgalmasabb lehetőség is.


"életművész"

2011. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én meg egy kurvvanagy vagány vagyok, nem vagyok ronda, sokak szerint lenne értelme elmennem modellkedni, 15 éves vagyok, és jelenleg mégsincs barátnőm, pedig én tényleg minden rázós ügybe benne voltam az eddigi iskolás éveim alatt. A csajozást meg nem 12-13 évesen kéne elkezdeni, bér hozzáteszem hogy a mi környékünkön(pest) egyre kevesebb az olyan lány akik a dohányos alkeszokért vannak oda, normalizálódnak:DxDDD
2011. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!