Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönnek-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek-e a jófiúk?

Figyelt kérdés

Mert én az vagyok és eddig sajnos semmi nem jött össze. :(

Mondjuk nem vagyok az a kisangyal, de sokkal rendesebb vagyok, mint az átlag.


2011. jan. 26. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
amióta bunkó vagyok velük és lesz*rom mit gondolnak, azóta nincs gondom a nőkkel
2011. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
IGEN :)
2011. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre ne várj őszinte válaszokat :)
2011. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze,persze,bejön ezeknek minden....."meg iylen pasi lenn jó, meg olyan pasi" azt le se szarják az embret.Nagy részük azt se tudja mit akar....
2011. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy mindenképpen egy nagyon pozitív dolog, hogy jófiú vagy.

Szükséges de nem elégséges feltétele annak, hogy találj magadnak egy lányt. Hiszen az, hogy határozott és férfias légy emellett szintén nagyon fontos dolog. A lényeg az, hogy a lány melleted igazán nőnek érezhesse magát.

Egyébként hidd el az értelmes lányok végül mindig egy jófiú mellet kötnek ki, és azokból lesznek a hosszútávú igazi kapcsolatok.:)

Amúgy hány éves vagy?

2011. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is a rosszfiúkat szerettem..akkor még naiv fiatal kis csitri voltam.Aztán felnőttem.Azóta persze van egy komoly kapcsolatom egy igazi "jófiúval",de ha nem lenne akkor is messziről kiszúrnám,hogy kivel nem szabad kezdenem,ha nem akarok csalódni..
2011. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én még mindig a rosszfiúkat szeretem, pedig felnőtt nő vagyok. A rosszfiúk alatt viszont nem a bunkó trógereket értem, hanem akik "vagányak" mernek lépni és kimondani dolgokat, épp ezért sikeresek a nőknél. Viszont műveltek, értelmesek és ezt ki is használják, ezért imádják a nők, és ő is a nőket. Egy ilyen férfit megtartani egy álom :)
2011. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit takar ez a jófiúság?

Az én párom pl. nagyon-nagyon rendes és kedves velem, viszont kiáll magáért, értem, értünk, nem tér ki a konfliktusok, problémák elől és nem kerüli ki őket csak azért, nehogy valaki csúnyán nézzen rá.

Mondhatjuk, hogy azokat a jófiúkat szeretem, akik tudnak, ésszerű kereteken belül, kicsit rosszak is lenni, ha a helyzet azt kívánja.

2011. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A határozottság az megy.

A férfiasság: rühellem az össze férfi sztereotípiát és nem is akarok megfeleni nekik. A sörözés, alkoholfogyasztás, formaegy és meccsnézés valahogy nem megy. De valahogy a lányok terén is kicsivel liberálisabb vagyok, de nem szívesen lennék együtt egy fiús lánnyal az érzelmek háttérbe szorulása miatt (ahogy észrevettem egyen-kettőn).

2011. jan. 26. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
én szeretnék végre egy jófiút csak sajnos nem találok sehol.legutóbb is akivel ismerkedtem úgy mutatta be magát h tök jó fiú meg minden aztán sajnos pont az ellenkezője derült ki róla.
2011. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!