Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor én most nagyon hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most nagyon hülye voltam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Adott 2 srác. Az egyikkel jártam kb. 4-5 hónapja, és imádtuk egymást. A másikat ismerem kb. 2 éve, és végig nagyon jó barátom volt, néha kicsit több is mint barát. Ő most szerelmes belém, és én is kezdek beleszeretni. Azonban az eredeti barátom választás elé állított, hogy vagy ő vagy ez a srác. És én nem őt választottam. Ő most nagyon utál, és rengeteget sírtam amikor szakítottunk. Nem megy ki a fejemből egy ideje, hogy mi van ha rosszul döntöttem. Szerintetek? Nem kritikát kérek, hogy mekkora k*rva vagyok, hanem tanácsot. Köszi.
2011. jan. 26. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát, most már nagyon nem tudsz mit csinálni. A másik nem hiszem, hogy vissza fogadna, ezzel meg elvagy, amíg elvagy.
2011. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

nem bízik benned és nem akar csalódni, bár mondhatod neki azt is hogy, nem mutatta ki eléggé h szeret téged és ezért voltál feszkós, vagy pedig mond meg neki hogy tanultál az esetből és most inkább megbeszéli veled a dolgokat, hogy megértsen és akkor jobb lesz talán, egy esélyt megérdemel

de bízzon benned, mert akit szeretünk, akkor tudjuk meg igazán hogy szeretjük, ha már elveszítettük

2011. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül meg szerintem csak simán túlreagálod és túlagyalod - magamból kiindulva.


Valószínű csak azért van ez az érzés benned, mert az egyik már megvan, de berezeltél, mert a másik már nincs.. Ez természetes, csak ne nőjön túl rajtad, és inkább örülj a másik srácnak....

2011. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 X Jakab ***** válasza:
100%

Élj!

Ne azon filózz mit csináltál rosszul,állandóan döntéseket hozunk,ha azon rágódsz mi lett volna ha,(nevetés)

letelik az életed.Érdekes vagy azt mondtad kezdtél beleszeretni y-a,de azt nem írtad hogy szereted-e még x-t

csak azért mert x most utál?Egy szakítás mindig felkavarja az embert,higgadj le gondold végig ki kell igazán de hallgass a szívedre,ha rosszul is döntenél addig is boldoggá tesz,sovány vigasz,de legalább azt csinálod ami jól esik,és nem görcsölsz.

2011. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van miért utálnia. De nem vele akartál lenni, így döntöttél. Neked nem tanács kell, hanem erő, hogy azzal a tudattal élj, hogy megbántottál valakit, aki szeretett téged (gondolom). Ezt pedig nem itt fogod megtalálni.

Másrészt, nem biztos, hogy a több mint barátság részei a másikkal az exeddel szemben tisztességesek voltak, szóval a kár már bekövetkezett, mielőtt te azt gondoltad volna.

2011. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 smileyvett válasza:
Tudod egyáltalán melyiket szereted?
2011. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem voltál hülye. Fiatal vagy. És szerintem Te inkább a szerelembe vagy szerelmes (amivel a Te korodban semmi baj nincs!!!)

Tudom, nem írtál kort de magamból indultam ki, én 12-13 évesen hullámoztam így érzelmileg:)

Csak nekem nem volt barátom:)

19/l

2011. jan. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem átgondolhattad volna jobban is, melyikkel érzed magad jobban, melyik tetszik jobban, melyik kedvesebb veled, stb.


"Ha nem tudsz választani két ember között kérdezd meg magadtól, kinek mondanám azt, hogy: hiányozni fogsz, és kinek azt, hogy: könyörgöm ne menj el!"

2011. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, így döntöttél, ez van. Ha úgy érzed hogy rosszul döntöttél, annak valószínűleg meg van az oka. De inkább élj, és tapasztalj, mert az élet el megy melletted.
2011. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!