Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a menyasszonyomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a menyasszonyomat, most elhagyott, de tudom, hogy nagyon hülye voltam. Lenne még esélyem nála? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 vagyok. A volt barátnőm 21, és 5 éve voltunk együtt. 3,5 év után kértem meg a kezét.Aztán egy napon...lementem haverokkal bulizni, és ott volt egy számomra elég vonzó lány. Táncoltam vele, aztán haza akartam menni, még mielőtt bármi lett volna, de a haverok nem engedtek. Mondjuk csak csók volt, és nem bírtam sokáig így a barátnőm szemébe nézni, ezért inkább elmondtam neki mindent.Leszögeztük már a leg elején, hogy nálunk már egy csók is megcsalás. Teljesen kiakadt, persze megértem, nekem kb fél év után volt egy botlásom,ott tovább jutottunk, de szerencsémre még nem voltunk olyan régen együtt, és meg tudott bocsájtani. De most ezen nem tudja túl tenni magát.Nagyon rosszul érzem magam, már a gyűrűt is vissza adta, és azt mondta hogy soha többet nem akar látni, sem beszélni velem.Én teljes erőmmel azon lennék, hogy visszakapjam, de lenne még esélyem?
2010. szept. 16. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Jajj 1 csók miatt nehogy már....
2010. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Bocs,de remélem,hogy sohasem fog neked megbocsájtani....!!!Nem érdeled meg ezek után.....!!!
2010. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt modnja, hogy egy csók az semmi, kívánom neki, hogy a kedvese sok ilyen semmiséget kövesse el :) Mert aki egyszer megteszi, az máskor is fog olyan állapotba kerülni. Ezért ez teljes mértékben nem hogy szakító, de váló ok is. Ugyanis egy boldog kapcsolat alapja a bizalom, ami egy ilyennel megszűnik létezni. Örökre.

Úgyhogy, hapsikám, keresd fel azt a számodra elég vonzó lányt, nála még biztos van esélyed. Jobbat úgysem érdemelsz.

2010. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nagyviri ***** válasza:

Én nem látok sok esélyt rá, hogy kibéküljetek. Sajnos vállalnod kell annak a következményét, hogy megcsaltad a párodat, mert mint írtad, nálatok már egy csók is megcsalásnak számít. Arról nem is beszélve, hogy nem ez volt az első botlásod. "Fool me ones - shame on you, fool me twice - shame on me"

A békülést se erőltesd, mert azzal csak rontasz a dolgon, ha van még min.

2010. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
csak egy csók
2010. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

megbocsájtott már! 1x.

Mit vársz?

Lenne majd 3. alkalom is.

Sorry

2010. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg buta voltál h megcsaltad pláne ha már a menyasszonyod volt. Az esküvő mostanába lett volna?

22/L

2010. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kleincsillag ***** válasza:

Pont kortárs vagy..

Nézd...hazugságot meg megbocsájt az ember ha megvizsgálja miről van szó..

De ezt az 1 csók semmiség dolgot felejtsük már el...

Hibát követtél el...amit azt hiszem be is láttál valahol..

Én saját meglátásomból tudom nem bocsájtanék meg a vőlegényemnek ha ilyet tenne..

Hiszen hol van a tisztelet,a szerelem és a hűség ebben az egészben ha ehhez hasonló dolgokat teszel...ráadásul mint írtad nem először...

Ide illik a mondás....biztosat bizonytalanért.....hidd el..nem éri meg....

Lehet elvesztetted Őt....nem kizárt hogy sosem ölelheted újra...

Ha így is lesz..legalább tanulj belőle...

2010. szept. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tette hogy ott hagyott a sunyiban. Legalább időben kiderült hogy milyen is vagy
2010. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!