Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a fiúk, mi hat jobban az érzelmeikre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az hogyha egy lány úgy mutatja ki a hiányukat,hogy pityereg,sír (nem hisztire gondolok) és elmondja mennyire hiányzik,vagy az hogyha vidám és elmondja mennyire várja hogy találkozzanak,elvicceli a dolgot,de mégis érezteti hogy hiányzik a párja?
2011. jan. 26. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Mondja el inkább, ne pedig sírjon.

Ja és az is fontos, hogy miattam találkozzunk, ne pedig azért, mert elviszem moziba meg étterembe.

2011. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Azeriel ***** válasza:
40%
első igazat adok
2011. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

az első bennem azt éreztetné, érzékeny lánnyal van dolgom, és annyira aranyos lenne, hogy szívesen megvigasztalnám.

a második... nos... nem biztos, hogy ki tudnék rajta igazodni.

2011. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze én is arra gondoltam,hogy nem ezek miatt kell találkozni.

Azért kérdeztem mert 3 éves kapcsolatom van és csak hétvégente találkozunk és ez eléggé megvisel engem,és sokszor sírok emiatt és neki is néha sírok egy kicsit,és eddig nagyon aranyosan fogadta,mondta hogy milyen édes vagyok ilyenkor,meg hogy jó érezni hogy így szeretem,meg ölelgetett meg vigasztalt....csak úgy látom rajta hogy kicsit unja már az állandó lelkizést.Én meg nem tehetek róla hogy ilyen érzékeny vagyok.

2011. jan. 26. 17:25
 5/9 X Jakab ***** válasza:

Ez a pasitól is függ.

Az elsőbe az jó,hogy jól esik,jót tesz az önbizalmamnak is de ez lehet rossz is mert elbízom magam.

A másodikban az a jó hogy nem tesz a annyira jót az önbizalmamnak,de jó hogy vidám vagy és én is mosolygok,derülök.

Szerintem ezt döntsd el a helyzet,a pasid hangultat,személyisége,és a viszonyotok tekintetében,hisz te ismered,és nem vagyunk egyformák sem gépek!

2011. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 X Jakab ***** válasza:
Figyelj az biztos,ha sokat bőgsz unalmas leszel és szánalmas,meg idegesítő.
2011. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
szerintem ez ne zavarjon. engem nem zavarna.
2011. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

a legjobb az lenne ha a nyakába ugranál és bújnál mint egy kis cica :) nekem ez jönne be. de a kettő közül inkább a második, a vicces-aranyos megoldás tetszene. de ha olyan a kapcsolat akkor az első sírós történet sem zavarna, legalább tudnám, hogy hiányoztam, értékelném azt is.

23f

2011. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Férfi és nő között rengeteg különbség van szerintem.

Érzelmileg is.

A nők általában akkor folyamodnak a hisztihez és más negatív szokásukhoz, mikor a figyelmet magukra akarják vonni. Sajnos ez a legelterjedtebb eszköz, mert ha csak úgy elvagy a pasi mellett, vagy simán jól érzed magad, a férfi érzelmileg ellustul és egy idő után másfele koncentrál.

Sajnos ez a nőből (pontosabban női egóból) azt az érzést váltja ki, hogy nem érdekli a férfit, nem szereti eléggé őt, ami tévedés.


Csupán csak más. És hát igen, a férfi érzelmileg egyszerűbb.

2011. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!