Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a teendő? Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Akkor ez most mégsem jó?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az a haverjaim mind nyafognak, hogy a barátnőjük, nem játszik velük semmilyen számítógépes játékot, illetve őket sem hagyja. Én lány létemre szeretek a gép előtt ülni (talán túlzottan is, a laptopom nélkül nem megyek hosszabb időre sehova) és játszani, ennek megfelelően nem is megy rosszul. Viszont az én párom állandóan megsértődik, ha egy játékban véletlenül jobb vagyok. Ezzel minden férfi így van?

Vagy pl. ha valami beállítással ő már egy órája szív, és én véletlenül tudom és megcsinálom, akkor nem azt kapom, hogy ügyes vagy kicsim, hanem, hogy nem szól hozzám egy órát.

Pedig én próbálok vigyázni a büszkeségére, és nem mondom, hogy neki nem ment, de bezzeg nekem igen, sőt...

De ha egyszer ez az én hobbim is, akkor nekem is járna az elismerés, vagy nem?

Szerintetek mit csináljak? Adjam fel a hobbim a béke érdekében?


23/l és 26/f


2011. jan. 26. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

11:38as.. kinek mi az élete.. most ezért nem kell leszólni, meg lenézőnek lenni..

én is magammal viszem a laptopomat mindig (meg a fényképezőgépemet), de ha az aktuális párom éppen fotózási hajlamát akarja kiélni, hagyom, sőt, segítek neki, és bíztatom:)

2011. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Finska és aki még értelmesen a kérdésre válaszolt, köszi a választ. Igen, először én is beszéltem vele a dologról, de legközelebb ugyan az van:( Azt hiszem én is lemondok a büszkeségemről a témában, úgy tűnik ez még mindig a férfiak "sportja" és el kell fogadnom:)


Kedves többiek, akik hülyének néztek:

Szerintem ennél gagyibb kérdést is tettek már fel itt.

Sajnálom, ha nem a farkam méretére vagyok kíváncsi...

Amúgy meg teljesen normális kérdés lenne, ha egy számotokra is hasznosnak ítélt hobbiban nem ismernék el az embert, nem...

Illetve, nem értem miért baj, hogy leülök a "kocka" barátom mellé játszani, és még élvezni is merem, ahelyett, hogy hisztiznék, neki, hogy velem foglalkozzon, vagy a barátnőimnek sírnék, hogy milyen szemét, és össze akarnám törni a gépét.

2011. jan. 26. 11:50
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ez nem a férfiak sportja.. mindenkié.. de te tudod, h beletörődsz-e vagy sem..

én harcolnék..

2011. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mindegy, majd "főzök, mosok takarítok" ahogy a nép a jó kislányoktól elvárja.:)

(mellesleg azt most is szoktam, csak nem az a hobbim:))

Csak tényleg nem értem, ha ilyen az össznépi hozzáállás, akkor a fiuk miért nyafognak, hogy nem hagyják őket játszani...

Akkor most mégis a nyaggatós lányok a jó fejek?

2011. jan. 26. 12:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szexista, ráfér.
2011. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
örül a párom ha nem kell lemondani a játékról, de mégsem hanyagol mert beszállok, örül neki ha bepillantást nyerek az ő világába, és büszke rám ha ügyes vagyok, ha meghozza a kedvem
2011. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!