Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a teendő? Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Akkor ez most mégsem jó?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az a haverjaim mind nyafognak, hogy a barátnőjük, nem játszik velük semmilyen számítógépes játékot, illetve őket sem hagyja. Én lány létemre szeretek a gép előtt ülni (talán túlzottan is, a laptopom nélkül nem megyek hosszabb időre sehova) és játszani, ennek megfelelően nem is megy rosszul. Viszont az én párom állandóan megsértődik, ha egy játékban véletlenül jobb vagyok. Ezzel minden férfi így van?

Vagy pl. ha valami beállítással ő már egy órája szív, és én véletlenül tudom és megcsinálom, akkor nem azt kapom, hogy ügyes vagy kicsim, hanem, hogy nem szól hozzám egy órát.

Pedig én próbálok vigyázni a büszkeségére, és nem mondom, hogy neki nem ment, de bezzeg nekem igen, sőt...

De ha egyszer ez az én hobbim is, akkor nekem is járna az elismerés, vagy nem?

Szerintetek mit csináljak? Adjam fel a hobbim a béke érdekében?


23/l és 26/f


2011. jan. 26. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress egy kockát magad mellé :)
2011. jan. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1.: szakadjatok le néha a gépről, és foglalkozzatok valami értelmes dologgal is.


2.: Ez pusztán biológia. A férfi mindig imponálni akar a nőnek a teljesítményével, ez a természetben is megvan: pl. a szarvasok harca, stb. És az nem fér bele ebbe a képbe, hogy egy nő lenyomja. Egyszerűen árt a férfiúi büszkeségének. Ez nem csak a bugyuta számítógépes játékokkal van így, hanem mindenben.

2011. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a számítógéppel játtsz ennyit, hanem a pasid farkával. Annak biztos örülne! :)


De komolyan!


29L

2011. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:21"


Tetszik a hozzáállásod :))

2011. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A párom is kocka, éppen ez az. Bennem is van egy megfelelési vágy, szeretnék felnőni hozzá a játékban, szükségem lenne az elismerésére. Soha nem leszek benne olyan jó mint ő, de akkor ne is igyekezzek?

A szex terén nincs problémánk, kimozdulni, megy egyikünk sem annyira szeret. Egész hétvégéket tudunk eltölteni az aktuális kedvenc játék előtt és ez nem is lenne baj.

De most mit vár el tőlem? Legyek jó a játékban, vagy ne?

Mert, ha pl. mondok egy lányos mondatot (pl.: Milyen szép ez a táj a COD-ban) akkor egyből megkapom, hogy a lányok ezért nem lesznek soha profik.

2011. jan. 26. 11:22
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves 83%-os 11:21-es válaszoló!

Hidd el azzal a témával nincs semmi probléma és a kérdés nem is arra vonatkozott.

Attól, hogy játszom, attól még nő is vagyok, tehát a szexre is van igényem, és a páromnak is, és egyikünk sem szokott a másik képességeire panaszkodni azon a téren:)

2011. jan. 26. 11:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség, h nem lesznek profik.. több lány ismerősöm van, akik kockák, és az adott játékban, egész magas szinvonalon mozognak.. DE sose halottam tőlük, h a pasijuk (akik szintén kockák) 1x lebaszná őket.. beszélj vele, ha így se megy, kempelj!

félre téve, ha így se megy, akkor próbálj vele egy oldalon harcolni

2011. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Általában nem multiban toljuk, és ha igen és a csak megközelítőleg annyi a fregem mint neki akkor már zavarja.

Vagy, amíg MMORPG-t játszottunk, addig mindig piszkált a felszerelések miatt, de ha vettem egy jobbat mint az övé, és nagyobb volt a DPS-em, akkor húzta a száját:(

Nyilván ilyen hülyeség miatt elhagyni nem fogom, de akkor most ne a legjobb tudásom szerint játsszak, hogy boldog legyen?

2011. jan. 26. 11:35
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem betegek vagytok, hogy ilyen marhaságból ekkora ügyet csináltok, és képesek vagytok még vitatkozni is ezen. Mozgalmas életetek lehet...
2011. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

hm.. nem mondtam h hagyd el, de a férfiúi büszkeségét piszkálj.. beszélj vele erről, mond el neki, h így nem élvezed annyira a játékot vele.. ha így se megy, akkor hanyagold a játékot egy kicsit (őt is.. ) h érezze, h komolyan gondolod..


nem tudom, csak én vagyok ilyen hülye, h ezt a büszkeséget el tudom hagyni egy lány miatta h ő jobban érezze magát?

2011. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!