Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem erezhet meg valamit?

Figyelt kérdés

Az exemmel "baratok" vagyunk.igaz,hogy nem beszelunk annyit mint egy normalis barattal,mert msn-en nem irok ra ,amikor ramir akkor beszelunk,mas esetben meg buliban valtunk nehany szot.Szoval baratsaghoz kepest ez keves.


De nem ertem,hogy miert van az,hogy mire kimenne fejembol teljesen es mas fiura koncentralnek,tortenik valami vele kapcsolatban es mar vissza is estem oda ahonnan kiindultam.

Nem akarom felreerteni a jeleket amit ad,de egyhete msn-en eleg jokat beszelunk,es tegnap haverjanal voltam,persze ott volt o is,es filmeztunk.Mellettem fekudt,karja hozzza ert az enyemhez.


Aztan megfogta a kezem mert idegesitette h pattogtatom a kormeim,es mondtam h abbahagyom es nem engedte el..egy darabif fogta a kezem.Aztan letette magam melle.Szurkalta az oldalam,ugyanugy megsimitotta az arcom amikor jartunk es hat folyton bokdosott.


Tehat neme rtem mivan vele.Egy ideig nem beszelunk aztan mindig rator ilyen nemtudom minek nevezheto,hogy erdekesen viselkedik,esnem akarom felreerteni a dolgokat mert csalodnek. De szerinttek erez irantam valamit meg?


2011. jan. 26. 10:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az biztos hogy kedvel.De hogy szerelmes e,az nem biztos.Bár mondjuk az is igaz,hogy ha v.ki így viselkedik,az tulajdonképpen "felhívás keringőre".Tehát az sincs kizárva,hogy szeret még.Nem tudom mennyire lehet vele beszélni ilyen lelkis dolgokról.De javasolnám hogy próbálj beszélni vele,hátha előbbre juttok...
2011. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy hiánya van, vagy tetszel neki, ha nem is szerelmes, de tuti vonzódik hozzád, lelkileg, ez több mint haverság

én is bököttem pasim mint egy óvodás mikor össze akartam vele jönni, de az még nem szerelem volt, csak lángolás

2011. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi böködtem
2011. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

nincs pasid? mikor jöttetek össze és milyen oskáig jártatok?

szerelmes a csajába? mióta vannak együtt, és szerinted őszinte a lányhoz? le szokott téged koptatni?

2011. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

pasim nekem jelenleg niincs,az exemmel meg kb 2honapot jartunk,es ketszeris osszejottunk..amugy meg neki sincs baratnoje,szingli o is ,es az exem egyiknap ment a haverjahoz,akivel enis nagyonjoban vagyok,es mondta hogyha akarok meg unatkozom menjek.akkor nem mentem hanem masnap,akkoris ottvolt,es sokszor erintette a kezet a kezemhez es megis fogta,aztan kisido mulva elengedte.

koszi mindnekinek a valaszokat :)

2011. jan. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!