Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Sok problémája van otthon, de úgy érzem mindig ott voltam és számíthatott rám mindenben. Mostanában nekem is eléggé összejöttek a zűrök, de akárhányszor ilyesmi történik, és elmondom neki hogy jó lenne ha mellettem tudna lenni, szinte azonnal lelép vagy ha gépen beszélünk épp talál valami tényleg abszurd kifogást hogy ne érjen rá. Ami azért fura mert amúgy meg rengeteget vagyunk együtt. Elmondtam neki hogy ezt érzem, azt mondja hogy pedig számíthatok rá, csak mindig rossz döntést hozott eddig...1 vagy 2 eset után elhinném de ez sokkal több volt annál. Nem tudom mit tegyek
2011. jan. 26. 10:20
 1/3 Gishart ***** válasza:
Beszélj vele egyszer személyesen. Lehet hogy csak tul sok gondja van, s nem szeretne még a te gondoddal is foglalkozni. Persze megértem, hogy neked meg az lenne a jo, ha kölcsönösen foglalkoznátok együtt. Egyszer beszéljétek meg a problémátokat személyesen, amikor egyikőtöknek sincsen semmilyen problémája sem otthon sem máshol.
2011. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? pasi vagy ugye?

örülnék neki ha a barátom így állna hozzá a dolgokhoz, vagy így kimutatná h szeret, mert érzem h te olyan vagy, aki kimutatja és akinek nem teher, ha többet van a barátnőjével, ebben a kapcsolatban inkább én vagyok aki kimutat mindent, én vagyok a ragaszkodóbb, a bújósabb, és aki sokat idegeskedik.

2011. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

helló

- dehogynem szeret ^^ csak parázik

- sztem neveld le róla hogy parázzon a problémáidtól, nem lepra, csak gond basszus :/

- mondd el neki pontosan, h mit értesz azon hogy legyen melletted...biztosítsd arról h nem fogsz rátelepedni, nem fogod "megfojtani" etc

- lexarabb esetben kezdj el te is nem ráérni, ha neki van valami baja, de ez necces, mert csúnya ronda játszmázás.


sok sikert

cio

2011. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!