Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok biciklizni és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok biciklizni és ezt szégyenlem, ezt hogy mondjam meg páromnak?

Figyelt kérdés

párom bringával akar járni dolgozni, azt szeretné ha én is vennék bicajt, sőt ha bringával mennénk majd azáleás völgybe, de nem tudok bicajozni, kis koromban tudtam, de úgy érzem nem jó az egyensúly érzékem, és félek az utakon

sőt kosarazni is szeretne, mert ő szokott régen, de én meg félek a labdajátékoktól, mindigis béna voltam, és régen ha eltalált a labda gyakran elájultam, de ezt tudja.


2011. jan. 26. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezt a levelet azonnal töröld!

Versenyzem egy ideje. Nemrég volt egy randim, ahol a lány beismerte, hogy nem tud biciklizni. Ez sokkal jobb, mintha tudna egy kicsit, mert úgysem tudnánk együtt bringázni. Előző párommal próbáltam, szenvedés volt. Versenyző lányokkal szoktam jót tekerni.

Viszont találj olyan dolgokat, amikben béna vagy, de fejlődni akarsz. Engem megőrjített az exem azzal, hogy pl. nem volt hajlandó valamit apróságot megtanulni a gépen, ezért ami 2 sec lett volna, azt 20 másodpercig csinálta. Mivel egy 10 éves gyerek is azonnal meg tudta volna tanulni, az jött le, hogy ő szellemileg egy 10 éves alatt van és/vagy az én tudásomat semmire sem tartja.

2011. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem nincs abba semmi szégyen, ha nem tudsz biciklizni. én 19 vagyok, és én se tudok, ovis koromba próbálkoztam, de volt egy "balesetem", és utána sose próbálkoztam vele:D és ezt sose titkoltam az aktuális barátom előtt, egyébként a pasik általába aranyosnak tartják:) sőt, én is mindenféle sportba béna vagyok,mégis egy tesitanár végzettségű barátom van, aki meg akar tanítani úszni(mert azt se tudok):D szóval nyugi, vannak nálad rosszabb esetek is, és egy percig se szégyelld:)mondd meg neki és kész, majd kitaláltok más programot:)
2011. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

hát nincs bringája még, de melóba azzal akar járni, igaz hogy abban a városban van a munkahely ahol lakunk, meg

közel is lakunk egymáshoz, de ő a helyijárat bérletet nem akarja megvenni

amúgy nem hinném, hogy beégek előtte

rég azt hitte van önbizalmam és félt h elbízom magam és más pasi után nézek :)

leírtam az üzenetet sajna

de nem hinném h rosszul reagálna

azt biztos nem fogja érezni, hogy nekem ő kevés

talán méltányolni fogja az őszinteségemet

azt megértheti h azért nem tudok cangázni, mert szédülök és mert balesetem volt

szerintem lehet bicaj nélkül is programokat kitalálni

amit viszont szívesen megtanulok az a kosárlabda, még ha csak kosárra dobálásokat is csinálunk ketten az is jó, legalább mozgunk kicsit, de persze a bicajos dolgot is csak jó időben szeretné

tudja h vannak betegségeim, de mégsem hagy el a gondok miatt, inkább jobban kötődik hozzám :)

5 km ert pedig jó időben igazán le lehet sétálni, és ha vonattal megyünk nyaralni sztem neki nem gond

2011. jan. 26. 14:20
 14/14 anonim válasza:

Kedves kérdező, mindazt, amit írtál akár én is írhattam volna. Én sem tudok sem biciklizni, sem autót vezetni, sem úszni (bár ezt egy kicsit azért megtanultam felnőtt fejjel) béna vagyok a labdajátékokban, nem tudok főzni és én is kevesebbnek érzem magam a többi nőnél. (Még a mellem is nagyon kicsi :-) bár nem vagyok azért csúnya csak olyan átlagos.)

Ráadásul én sokkal idősebb vagyok mint te. Ha még figyeled a válaszokat és akarsz még erről beszélgetni, jelezd.

2012. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!