Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok biciklizni és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok biciklizni és ezt szégyenlem, ezt hogy mondjam meg páromnak?

Figyelt kérdés

párom bringával akar járni dolgozni, azt szeretné ha én is vennék bicajt, sőt ha bringával mennénk majd azáleás völgybe, de nem tudok bicajozni, kis koromban tudtam, de úgy érzem nem jó az egyensúly érzékem, és félek az utakon

sőt kosarazni is szeretne, mert ő szokott régen, de én meg félek a labdajátékoktól, mindigis béna voltam, és régen ha eltalált a labda gyakran elájultam, de ezt tudja.


2011. jan. 26. 09:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szerintetek nagyon béna vagyok hogy nem tudok bicajozni, se úszni, nincs jogsim se (bár kocsim se lesz) nem beszélek idegen nyelveket, és hangszeren sem tudok játszani, sőt konyhatündér se vagyok, max egy csilis babot vagy egy levest tudok megcsinálni
2011. jan. 26. 09:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a párod szeret,nem fog semmit mondani, max. mosolyog egyet és megkérdezi meg e tanítson... Ne idegeskedj! :)
2011. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha a páromról kiderülne, hogy nem tud biciklizni, még jobban beleszeretnék :)

Ez Neki nagy elismerés, hogy Ő taníthat meg Téged erre!


Én nem izgulnék a helyedben :)

2011. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is sok mindent nem tudott amit én "alap dolognak" tartok, de mindig ha kiderül valami iylesmi én megtanítok, megpróbálom megtanítani rá. Egy dolog a fontos, mondd meg neki nyugodtan, hogy nem tudsz, és ha meg akar tanítani akkor ne idegeskedj, hanem szorgalmasan tanuld meg. Igazából azt veszem észre az írásodból, hogy félsz attól hogy elesel, félsz attól hogy eltalál egy labda, félsz attól, hogy elrontod a kaját, stb. Nem kell félni semmitől, egyikbe sem halsz bele, viszont nagyon sokat tanulsz belőlük ja és elmúlik az önbizalomhiányod. Csak nem szabad feladni.
2011. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

cangázni próbáltam már olyan 15-6 évesen, de nem ment, és nem akarok megint beégni

nekem rossz a szemem, meg pénikbeteg is vagyok ezért szédelgek, lehet azért is félek

de igazából nem szeretnék több kudarcot, és nem is vágyom nagyon a bicajozásra, inkább lemondanék róla, remélem nem lesz baj neki ha nem tanulom meg

max busszal vagy gyalog fogunk elmenni a völgybe, messzebb meg csak vonattal tudok, mert hosszú távon se a kocsit nem bírom, se a buszt, sajna mindkettőn behányok :)

igaz ez korlátokat szül

azt tudom, hogy szeret engem, de a legtöbb ember tud bicajozni, meg ő is nagyon szeret

miattam meg ne korlátozza magát

vagy menjen nélkülem bicajozni haverokkal

kevesebbnek érzem magam ezért, másoknál kevesebbnek, és ettől nyomás van rajtam, mindigis szégyelltem

lehet hogy gyanít valamit a párom, mert mondta ha nem jó az egyensúlyérzékem, akkor mehetek három kereküvel is :)

igaz úszni ő sem tud, pedig ő pasi, és a legtöbb pasi tud úszni

de valahogy a biciklizés mégfurább ha valaki nem tud, mint az úszás

de engem nem zavar, hogy nem tud úszni

lehet ő érezné rosszul magát, ha én meg tudnék ő meg nem

mondjuk őneki sincs jogsija meg kocsija, de legalább van érettségije, meg ért az informatikához, egyedül tanult meg gitározni meg most zongorázni, és tud angolul bár papírja nincs róla, sőt kosarazni járt sokáig, ezért őt ügyesebbnek érzem mint magam

sőt a volt csaja az is tud gitározni, van jogsija, tud angolul, most lesz diplomája, az unokatesóimnak is szinte mindnek van főiskolai végzettsége, amelyik meg másfél évvel fiatalabb nálam ő meg kocsit vezet, motorozik is, tud angolul németül kicsit oroszul, főz otthon, meg vele többet foglalkozik a pasija mint vele az enyém ,pl róluk sok közös kép van, meg mindig mennek bulizni mert ők bulizósak (nem mintha én nagyon szeretnék menni)

meg a legtöbb nőnek, meg fiatal kis tininek tök nagy mellük van nekem meg 25 évesen alig van mellem, A s melltartót hordanék, ha hordanék

az alakom vékony, inkább kislányos, vagy fiús, (körte) az arcom meg csak átlagos

2011. jan. 26. 09:57
 6/14 A kérdező kommentje:

ezt a levelet írtam páromnak, szerintetek jó?



Szia!


Rengeteg dolog van, ami miatt nincs önbizalmam, és ami miatt kevésnek érzem magam melletted, sőt a többi nőhöz képest... és amik nagyon nyomasztottak mindig is, és ezt le fogom neked írni egy listára, levélben. Vannak dolgok amiket tökre szégyellek és tök bénának érzem magam. Majd leírom, de ne előttem olvasd el :)

akkor talán megnyugszom. Talán így jobban megértesz engem. Bár tudom, hogy te így is megértesz.

Remélem nem nézel hülyének, bár hogy is feltételezhetnék ilyet rólad :D

Inkább kiírom, kibeszélem magamból, ami fojtogat, és kérlek ha bármi zavar bennem, vagy magadban, akkor ezek után te se szégyelld, inkább mond el, vagy írd le, és akkor megértem, tudom h felszabadultabb utána az ember, és ha nyíltan felvállalom ezeket a dolgokat, akkor szeretném ha te is, feltéve ha van olyan dolog, ami tényleg zavar akár magadban, oks? Puszi!

C.

2011. jan. 26. 10:05
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez a levél nagyon durva. Én ennek nagyon nem örülnék, ha ilyen levelet kapnék a barátnőmtől. Legyen már egy kis önbizalmad. Ennyire nem lehetsz kevés. Ne alázkodj meg ennyire.

Ezt csak olyan fiú fogja boldogan fogadni, akinek magának is ennyire alacsony az önértékelése. Ennyire nem vagy te sz@r. Sokkal többet érsz, de ezt nem nekem, hanem a barátodnak kéne elmondania. Ennél mindenki többet ér, mint hogy ilyen levelet kelljen írnia.

Nehogy elküldd neki!

Írd inkább hogy szívesen megtanulnál biciklizni, de azért félsz tőle. Viszont bízol benne, hogy ő majd tud eléggé biztatni téged, hogy sikerüljön. Stb.

Legyél már igazi nő! 24F

2011. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne levelezzél, hanem beszéljetek. És egyszerűen ha pánikbeteg vagy, akkor ne menj forgalomba.


A kerékpározásról sokan azt hiszik, hogy hát csak úgy elkerekezget az ember az út szélén. Nem így van.


A kerékpározás kőkeményen közlekedésnek számít, vonatkozik rá a KRESZ (még akkor is ha a kerékpárosoknak nem kell vizsgázniuk belőle - ismerniük kellene), és a közlekedés alapvetése az, hogy VESZÉLYES ÜZEM-nek minősül. A közélekedésben nem vehet részt pánikbeteg, vagy bármilyen olyan személy, aki tudja magáról, hogy közlekedésre alkalmatlan (tehát elvileg ha nagyon fáradt vagy, akkor sem indulhatsz el hiába nem ittál).


ÉS a rossz szem is probléma, bár kérdés, hogy mennyire rossz.

2011. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ebből a levélből azt is kivenném, hogy szakítani akarsz.

Ezt tényleg fogalmazd át :)

2011. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem akarok szakítani, de ismer, úgyhogy tudja :)

amúgy meg nem alázkodom meg előtte, mert ő sosem nevet ki, vagy néz le másokat, és neki sincs sok önbizalma, max egészséges, de tényleg csak max

és eddig ha nem voltam megbékélve magammal, mindig azt mondta hogy szép vagyok, és hogy neki pont az tetszik bennem (külső) ami magamban nekem nem


vettem óvszert is, mer ő nem bízik a bogyóban, ésm ondta hogy vesz, de hetek teltek el és nem vett, ezért vettem én, de nem baj, mert megbeszéltük, hogy veszek, és ő viszont nekem egy drága terhességi tesztet vett, szal aranyos volt

2011. jan. 26. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!