Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az oka hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka hogy a párom mindent töröl a telojábol? De semerre nem jár?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
volt hogy beleneztel a telojaba es o rajott?
2011. jan. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

eddig nem csinálta ezt ?


írj még vmi konkrétat mert sajna így nehéz akár mit is mondani !

2011. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de én és a párom egyszer az életünkben jártunk úgy haza, hogy mindent kitöröltünk....Amikor megismerkedtünk, és még nem egymáshoz jártunk haza. Azóta is szoktunk vele viccelődni, hogy úgy csinálunk mintha kitörölnénk.... és van hogy észreveszünk embert, aki még az ajtó előtt, kocsiból kiszállás előtt, ház előtt nagyon nyomkodja a telefont.... és mintha a régi önmagunkat látnánk. Hááát, szar helyzet. Főleg azért is, mert kellemetlen hogy megnézted... gondolom neked is.Talán sejtettél valamit? Egyébként terhes vagy?


Talán folyamodj valami trükkhöz. Elől szokta hagyni a telefonját? Dugd el a tiédet, és amikor kicsit messzebb van, mondd hogy megcsörgetem a telefonom, nem tudom hol van.... Aztán tudod mondani, hogy héééé, kerestem magam a gyorshívóban, de minden ki van törölve???

2011. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig törlöm a telóm tartalmát! És akkkor mi van? Pasim nem szokott emiatt aggódni! Sőt ő is törli! Mi így szoktuk meg!
2011. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:

én is mindent törlök. azért, hogy ha véletlenül elhagynám, ne tudja idegen nézegteni (sokan meglepődnének, mi mindent elárul róla a telefonja...híváslistából pl. kikövetkeztethető, mikor van otthon, ott vannnak a bankszámla értesítő sms-ek, abból pontosan lehet tudni, mennyi pénze van, mikor kap fizetést stb.)


egyébként nálunk nem divat egymás telefonját, laptopját, e-mailjeit stb. nézegetni. nem egészséges dolog szerintem.

2011. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kitörlöm mindig a híváslistát, mikor sokminden van benne, zavarni szokott. Semmi különös oka nincs.
2011. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Szia

Mondjuk megszokásból, én is mindent kitörtlök a telómból, híváslista, sms, stb...


sztem nem kell aggódni de te tod:)

2011. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez még szerintem sem ok az aggodalmadra.Én is mindent törlök,pedig nincsenek titkaim.Így szoktam meg.
2011. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Biztos vagy benne hogy semerre sem jár? Egész nap együtt vagytok, vagy csak ő mondja azt hogy sehova nem megy? Ezeket jó lenne tudni.


Egyébként én is törlöm a telefonomból a dolgokat, de nem azért mert titkolnivalóm van, hanem mert feleslegesnek tartok bármit is tárolgatni. Nekem is furcsállja a párom, de ezért még nem fogok mindent benne hagyni.

2011. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 napietus ***** válasza:
ja, arról meg szerintem szokjál le, hogy nézegeted a telefonját. mert EZ viszont gáz...közönséges, idegesítő és visszataszító dolog szerintem.
2011. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!