Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Elöző barátnőmet nagyon szerettem de ő nagyon ronda dolgokat művelt velem többek közt megcsalt,lefeküdt a haverjaimmal, és ha meglát jó hogy nem köp le. Igazából már egy éve nem vagyunk együtt de még bennem van a tüske. Lehetett volna már pár lány akivel randizhattam volna de valami görcs van bennem és már nagyon zavar. Alapból van egyfajta önbizalomhiányom meg rettegés hogy nem lesz senkim, de kikéne használnom a fiatal éveimet de valamiért nem megy. A lelkem mélyén úgy érzem hogy elégtételt kell vennem hogy lássa milyen "f.sza gyerek" vagyok de ugye ez csak akkor van ha őt már elfelejtettem. Az a baj hogy egy suliba járunk és ha meglátom még mindig remeg a gyomrom. Pedig szeretnék már új kapcsolatot de ez így nem fog menni. Mitévő legyek,24/F
2011. jan. 26. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Engedd el magad, nyugodj meg. Szarj le mindent :) De komolyan...

Én is egy nagy csalódás után magamba zuhantam, és nem érdekelt semmi. Aztán szépen lassan rájöttem, hogy nem hagyom annak a szemétládának hogy még jobban tönkretegye az életemet. A barátaim felkaroltak, vittek bulizni, mindig mentünk erre-arra, és szépen lassan minden rendbe jött :) Munkahelyet váltottam, és már az sem érdekel, hogyha az exemmel beszélünk. Már lesz*rom :D

Szóval fel a fejjel, kezdj magaddal valamit és ne töprengj annyit a sok szarságon :D

Csóóók 20/L

2011. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ja, ha nem ide írsz, akkor gyakorikerdeseken keresztül nem tudsz írni a regisztrációs címemre, mert az nem él, tehát oda nem tudok belépni, ezért vagy ide üzenj erre az oldalra a kérdésed alá, vagy a fennt említett címen

és majd leárulom utána e mailemről, hogy miért voltam ezekre kíváncsi

előző voltam

25/L

2011. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!