Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan pótoljam a hiányát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pótoljam a hiányát?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élük a párommal és csak hétvégén tudunk találkozni mert dolgozik (én is csak nemrég óta vagyok itthon). És annyira borzasztóan hiányzik hogy az már fáj.Rengeteget sírok emiatt.Ha együtt vagyunk az két három nap és utána iszonyú hogy nem mellette alszok el,hogy nincs velem napközben.Mióta meg nem dolgozom ,azóta még rosszabb.Az is baj hogy amíg suliba jártunk szinte minden nap találkoztunk de mióta dolgozunk azóta alig.Egyszerűen nem tudom lekötni magam,egész nap arra gondolok hogy miért nincs mellettem és mennyire jó lenne ha megölelne.Hiába olvasok,netezek,tévézek,nem tudom elterelni a figyelmemet.Összeköltözni még nem tudunk mert előbb anyagilag stabillá kell válnunk mindkettőnknek.Amúgy minden rendben köztünk,csak egyszerűen borzasztóan megvisel ha nincs velem.Beszélünk is szinte minden nap,de az nekem valahogy nem elég.Úgy érzem magam mint aki halálosan szomjas és csak pár csepp vizet kap naponta.

Mit tegyek?Ki hogy viseli a távolságot a párjától?Hogy lehet ezt "túlélni"?

Lécci normális válaszokat írjatok.


2011. jan. 25. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ez jobb, mint egy igazi távkapcsolat. Gondolj bele, hogy milyen jó, hogy legalább hétvégén vele lehetsz és próbáld meg ezt értékelni. Amúgy gondolj arra, hogy mindjárt itt a hétvége és csak pár nap az egész, úgy is hamar letelik a hét, addig meg ne rágódj ezen.
2011. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velünk is ugyanez a helyzet. Itt nem segít más, csak a munka. Akármit is dolgoztál, keress valami hasonlót, mert a szintet meg kell tartani, de kell keress elfoglaltságot. Máshogy nem könnyű elviselni. Próbáld minél hamarabb megalapozni a jövődet, mert csak úgy oldható meg, hogy együtt maradjatok.
2011. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi is hasonló helyzetben vagyunk, 2 év napi szintű találkozás után most 2-3 hetente találkozunk egy hosszúhétvégére. Igyekszem a barátaimmal lenni minél többet, ők el tudják vonni a figyelmem, így sokkal könnyeb.
2011. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy,ha azt mondom hogy nincsenek barátaim akkor az elég önsajnálóan hangzik,de az igazság...elég nehezen teremtek kapcsolatot így ez valahogy nem jön össze.Anyámék elváltak,apámmal meg a nagyszüleimmel élek,és nekik nem fogom ecsetelgetni hogy mennyire rossz ez így,mert nem nagyon érdekli őket.Pont ezért rossz mert se beszélgetnem nincs kivel,sem elfoglalni magam nincs mivel.

Na tessék...pont ezt az önsajnálatot akarom elkerülni.. :)

2011. jan. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!