Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nem is szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem is szeretem igazán?

Figyelt kérdés
A barátomat egyik pillanatba szeretem másik pillanatba pedig nem. miért lehet ez? talán nem is szeretem?
2011. jan. 25. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha felmerül benned a kérdés, az már elég nagy bajt jelez. Próbálj beszélni vele, hogy mit hiányolsz, milyen helyzetekben érzed ezt.
2011. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hét
2011. jan. 26. 19:57
 4/5 A kérdező kommentje:
de mostmár egyre kevesebbszer érzem hogy nem szeretem
2011. jan. 26. 19:57
 5/5 anonim válasza:
én több mint egy hónapot éreztem igy, nemakartam feladni, és boldog akartamlenni... erősnek mutattam magam.kibírtam,és hát még mindig együtt vagyunk. gondolkozz el ha nemtudsz rá indokot hogy miért is nemszeretnéd vagy eltaszít tőle valami akkor lehet hogy valóban nemmegy.de úgygondolom hogy ezcsak a kezdeti hullámvölgy, ami szerintem már minden nő életében előfordult... fel a fejjel;)
2011. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!