Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért "reagálnak mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért "reagálnak mindent túl"?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, én is lány vagyok, de... egyszerűen nem értem meg, hogy miért van, hogy túlkomplikálunk mindent. Erre talán egy vicc lehetne jó személeltető példa: "Nő: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal…

Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?" Miért gondolkozunk ilyen sokat ilyen kis marhaságon? És ha úgy adódik, akkor beképzelünk magunknak egy teljesen abszurd történetet, és agyára megyünk a férfiaknak.. Miért vagyunk ilyenek és ezen lehet-e változtatni?


2011. jan. 25. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

mert a férfi és női agy különbözik, az ami az érzelemért felelős az agyban a nőben jobban kifejlődött mint a férfiban.ennyi:)

25/N

2011. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor én férfi létemre, aki érzelmesebb, ezért szeretném azokat a lányokat, akik férfiasabbak?
2011. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

m sok csaj 1 pillantás/szó/szex után már mennyasszonyi fáyolban/kölökkel képzeli el magát. túl sokat várnak a pasiktól, sokan nem bíznak magukban, azon pörögnek állandóan, ki mit szól - és a legnagyobb baromság, h a nőtársaikkal örökké azon versenyeznek, ki a szebb, ilyenek...magamon tudom, egyszer hiúságból legyantáztattam az alkaromat, és azzal dicsekedtem, milyen sima:D...erre az összes h*lye b.nőm is megcsinálta másnapra...ennyit erről :D

a pasik meg elsősorban maguknak akarnak megfelelni, nem érdekli őket, h JózskaPista borotválja-e ott lentXD...egyebek. Ők a tényeket nézik, a kimondott szavakat. Ha azt mondják nekik, h szeretlek, nem gondolják mellé azt, h ááá biztos azért mondta, h vetessen magának vmit/rávegyen vmire/szexet akar csak - ők magát a szó egyszerű, eredti jelentését nézik.

Régen én is mindenfélét beleképzeltem, h miért hívott 2 perccel később, stb. aztán rájöttem, h baromság, és már nem csinálom ezt.

2011. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg, szerintem nagyon igaz :).

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

L/23

2011. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

mert a nőknek érzelmi világuk/agyuk van, a férfiak lelkileg egyszerűbbek, "érzéketlenek".

egyénfüggő is, de többnyire ez jellemző, aminek az oka a biológiában van. természetesen az ember fejleszthető oktatással megértésre.


első :)


14:21 ez igaz de egy érzelmes nőnek tudományos magyarázatot nem lehet adni :)

2011. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is tudok egy jó viccet erre: A nők többet gondolkodnak azon,hogy vajon mit gondolhatnak a férfiak,mint amennyit a férfiak egyáltalán gondolkodnak.


:D

2011. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!