Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért "reagálnak mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért "reagálnak mindent túl"?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, én is lány vagyok, de... egyszerűen nem értem meg, hogy miért van, hogy túlkomplikálunk mindent. Erre talán egy vicc lehetne jó személeltető példa: "Nő: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal…

Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?" Miért gondolkozunk ilyen sokat ilyen kis marhaságon? És ha úgy adódik, akkor beképzelünk magunknak egy teljesen abszurd történetet, és agyára megyünk a férfiaknak.. Miért vagyunk ilyenek és ezen lehet-e változtatni?


2011. jan. 25. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez gy elég érdekes eszmefuttatás, de ne értsd félre , ezt a kérdést is igen tulkombináltad, olyan ez a kérdés ami teljesen érthetetlen némely pasi számára
2011. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet rajta változtatni. Elég egyszerű: Ne csináld.

Igen, a nők alapjáraton sokkal többet agyalnak ilyesféle baromságokon. Bolhából elefántot. Én általában azt szoktam csinálni, hogy azzal foglalkozom, amit kimondanak. Ha nem mondják ki, akkor nem is akarják annyira... Ennyi a történet. :)

2011. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem :D Miért nem tudok egyszerűen gondolkozni, akár erről, akár a párkapcsolatomról van szó?
2011. jan. 25. 12:54
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez inkább személyiség függő. Vannak ugyanilyen túlkomplikálós férfiak is, meg vannak ugyanilyen "dugtam egy jót, aludjunk" nők is
2011. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
mert nem bízol sem magadban, sem a párodban - ennyi
2011. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Mért, a férfiak miért gondolnak állandóan a szexre?! Mert ilyenek vagyunk, de megfelelő intelligenciával mind a két nem túl tud jutni az ösztönös dolgokon.
2011. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

12:59-es! :)

Nemcsak a férfiak gondolnak állandóan a szexre. A nők is, csak a nők még más dolgokon is gondolkodnak emellett! :-D

2011. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fülünyúl ***** válasza:
90%

Én a nemtúlkomplikálós női csoportba tartozom, ezért kérdésedre nem tudok válaszolni.


29/N

2011. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

13:09-es.

Néha a férfiak is túlkomplikálják a dolgokat (lásd az ebben a rovatban leírt LÁNYOK kezdetű kérdések), csak mi jobbanXD

2011. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert magukból indulnak ki, és azt hiszik, h a férfiak is olyan bonyolultak, mint ők :)
2011. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!