Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számit a külsö?

Figyelt kérdés
ugy értem ha ti megtaláltátok a lelkitársatok( legalábbis azt az embert akivel eddig a lehetö legjobban megértitek egymást) de külsöre nem jön be annyira akkor mit csináltok? Számit-e ez egyáltalán? Vagy szerelem-e ez az én esetemben ha a külseje annyira nem tetszik de a belseje pedig nagyon?!
2011. jan. 25. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

14:44 számára.

A fiú nem gazdag, egy egyszerű kis házban él a városunk szélén a családjával. Biciglivel jár az iskolába, semmi BMW, semmi csajok hada körülötte. Csak egy átlagos fiú. Én meg egy átlagos lány vagyok, jó átlaggal, átlagos külsővel.

Tényleg nem tudom miért tetszik, egyszerűen vonz valami felé. Ez kicsit nyálas, és nem is bírom az ilyen szövegeket, de ez van.

2011. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jaj, és u.i.: 17L voltam.
2011. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szőkésbarna haj, zöldeskék szemek, pár plusszkiló (NEM KELL BÁLNÁRA MEG HÁJBÁJRA GONDOLNI), meg lábai sem a legszebbek.

2és fél hónapja vagyok vele együtt, hol egy héten 3 szor talizunk, hol csak 2 hetente egyszer, mikor hogy sikerül...


Kitalálom: 30év körüli 161cm és Zách Klára,mi?

Ha nem igaz akkor legalább a keresztnevét áruld el, mert írok novellákat is kell az ihlet.De szerintem Klára vagy Erzsinek hívhatják.:)

2011. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ugyan már…ha a belső számítana nagyanyámmal járnék. Csak a külső számít azon belül is legjobban az arc. Nem kell ezt túl komplikalni.


Írom ezt csúnyaként, aki évek óta jár pszichológushoz, próbálkozik az önfejlesztéssel, valamint edzeni is jár. :D még sincs minimális sikere sem továbbra sem :D


Így azt hiszem eléggé releváns a véleményem.

szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!