Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számit a külsö?

Figyelt kérdés
ugy értem ha ti megtaláltátok a lelkitársatok( legalábbis azt az embert akivel eddig a lehetö legjobban megértitek egymást) de külsöre nem jön be annyira akkor mit csináltok? Számit-e ez egyáltalán? Vagy szerelem-e ez az én esetemben ha a külseje annyira nem tetszik de a belseje pedig nagyon?!
2011. jan. 25. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát nézd ha te a belsö értékeibe "szerettél bele" akkor a külsö másodlagos, a fő az hogy ne hányd el magad ha ránézel, és ha eltudnád képzelni öt magad melett akkor hajrá sterintem egyébként a belsö többet ér mint a külsö, mer attol még hogy valaki szép lehet holt hülye is :) szal hajrá :)
2011. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem annyira számít, de a nők nem tudnak olyan férfiba beleszeretni, aki külsőre nem jön be nekik.
2011. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

hát nemtudom....nehéz kérdés.

pl én.

nemrég összejöttem egy csajjal, nagyon nyomult rám, be voltunk b*szva kicsit mindketten (nek k*rvára bejöttem, én meg nemigazán láttam hogy is néz ki pontosan)...

A folytatás, hogy találkoztunk, stb, a vonzalom részéről maradt, részemről meg annyira nem...Jó hogy van valaki, de nem egy modellalkat szegény, jó nem ronda meg semmi, olyan középkategória.

egyre jobban kezdek azomban beleszeretni én is, pedig az elején dobni akartam, aztán láttam hogy mennyire szeret, és nem voltam képes megtenni....mostmeg már ottartok, hogy már már belezúgtam....

DE haverok előtt azért nem mutatkozom még vele..:XD

2011. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én nem így gondolom mert ha nekem valaki bejön akkor nem a külsőjét nézem. Tényleg nem. Bár sajnos nincs barátom. 15/L
2011. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szerelemben nem annyira az abszolút értelemben vett szépség a legfontosabb, hanem valami a kisugárzásban, valami igenis a külsejében, ami megragad. Nem vagyunk mindenkibe szerelmesek, aki tökélteses módon néz ki, ha nincs meg például valami különös vibrálás 2 ember között. Volt már olyan, hogy akit személyesen láttam egészen megváltozott az összbenyomásom róla, mint amíg csak mondjuk tévében vagy filmben láttam, tehát nem személyesen. Érdekes.
2011. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Huh, hát... Ez egy jó kis kérdés. Konkrétan az, akibe most vagyok belezúgva, külsőre tökéletesen átlagos, semmi különös nincs rajta. Nem olyan magas, nem túlzottan figyelemfelkeltő, de pont ez a jó benne. Szerintem, ha előbb megismered a személyiségét, és aztán veszed csak észre a külső jegyeit, akkor mindenképpen bele lehet szeretni. Bár nem tudom, hogy más lányoknál hogy van ez, de nálam mindenképp másodlagos.


17L

2011. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fülünyúl ***** válasza:
A külső az első benyomásig fontos, persze. De ha megismeri az embert az ember, akkor a külső már tényleg csak másodlagos és az ember elnézőbb, kompromisszumkészebb a külsőt illetően, pl. van rajta némi fölös kiló.
2011. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát nemtudom....nehéz kérdés.

pl én.

nemrég összejöttem egy csajjal, nagyon nyomult rám, be voltunk b*szva kicsit mindketten (nek k*rvára bejöttem, én meg nemigazán láttam hogy is néz ki pontosan)...

A folytatás, hogy találkoztunk, stb, a vonzalom részéről maradt, részemről meg annyira nem...Jó hogy van valaki, de nem egy modellalkat szegény, jó nem ronda meg semmi, olyan középkategória.

egyre jobban kezdek azomban beleszeretni én is, pedig az elején dobni akartam, aztán láttam hogy mennyire szeret, és nem voltam képes megtenni....mostmeg már ottartok, hogy már már belezúgtam....

DE haverok előtt azért nem mutatkozom még vele..:XD



Hogy néz ki? Csak kíváncsíságból:)Szőke haj,barna szem, karcsú vagy teltebb vagy mi nem tetszik annyira benne?:)

2011. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

99%ban. csak fele letagadja vagy elhiteti magával.

nagyon kevesen tudnak eltekinteni tőle


de biztos, hogy ha beleszeretnek egy jó belsőbe, akkor már kevésbé számít egy tűrhető külső


akinek csak a külső számít, az nem is hosszú kapcsolatot akar...

panaszkodnak is erről állandóan a nők, de ironikus módon ők költenek több időt és pénzt a külsejükre, agyilag meg sokszor alacsony szinten vannak, ezért nincs társasági értékük.


12:42 15L

sokan ezt mondják, de valójában a nők nagyon is külső alapján ítélnek, tisztelet a kivételnek


12:48 igaz, habár a vibrálást meg kisugárzást általában a viselkedés is erősen befolyásolja.


12:50 17L

ez attól is függ milyen belső tulajdonságba szeretsz bele. vannak nők akik nem tudják elmondani, ők általában az összképre, kisugárzásra hivatkoznak ,de ebből gyakran csak tudatalatti látványreakció lesz, másrészt a nőket vonzza a hatalom. minél erősebb, gazdagabb egy férfi... és ennek szintén nincs igazán köze ahhoz a belsőhöz, ami az ő személyiségét alkotja.

2011. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13 : 41 nek

szőkésbarna haj, zöldeskék szemek, pár plusszkiló (NEM KELL BÁLNÁRA MEG HÁJBÁJRA GONDOLNI), meg lábai sem a legszebbek.

2és fél hónapja vagyok vele együtt, hol egy héten 3 szor talizunk, hol csak 2 hetente egyszer, mikor hogy sikerül...

2011. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!