Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen gond a kapcsolatunkba? :S

Figyelt kérdés
9 hónapja járok a barátommal.Hobija mixelgetés.Egy lány felvette msnre, hogy ő letudná játszatni a zenéjét discoba,mert az a lány azt állította hogy törzsvendég a helyi discókba és ismeri a főnőküket és a dj-ket.A barátom ezt bevette és majd valamikor megyünk discóba hogy odaadja annak a lánynak a cd-jét.És nekem ebben az a fura hogy idegen lány miért segítene a barátomnak hogy híres legyen meg ha van is neki egyáltalán barátja mert azt mondta de azt se hiszem el.Attól tartok h az a lány így próbálja behálózni mert úgy a barátomnak ez a gyemge pontja.Várom a normális válaszaitokat előre is köszönöm!
2011. jan. 25. 09:41
 1/3 A kérdező kommentje:
jaj elnézést vagyis a barátomnak ez a gyenge pontja hogy mixelget,és a lány így próbálkozik nem merek a barátomnak szólni sem mert azt hiszi hogy féltékeny vagyok vagy hogy nem akarom hogy sikerüljön neki ez az egész.szerintetek mit tegyek ?
2011. jan. 25. 09:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tők ismeretlen a csaj és úgy vette fel MSNre akkoraz tényleg furcsa, de ha a mixelgetés a hobbija,akkor a pasid nem fog többet akarni csak azt hogy játsza le. Én legalábbis ha lenne barátnőm és jól meglennénk akkor nem szakítanék vele amiatt hogy van egy csaj aki segít. Szoval ez férfi szemel csak annyi hogy seggít, de gondold végig hogyha te azt csinálnád amit a csaj, akkor a pasira mennél, vagy csak jószívű vagy?:))
2011. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
seggít :) hát így se láttam még leírva,gratulálok,utolsó! :)
2011. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!