Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik! Mit tegyek? (14/F)

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és nagyon tetszik egy lány. Ő az osztálytársam. Jól néz ki, kedves, stb. Kb. egy éve belém esett (akkor még nem tetszett), én meg elhajtottam. Most ő tetszett meg nekem, és nem tudom, vannak-e még érzései felém. Néha egymásra mosolygunk, jókat beszélgetünk. Ő mostanában inkább az idősebbekkel van. Állandóan gimisekkel beszélget, meg ilyenek. Sulin kívül általában alig beszélünk. De nekem tényleg nagyon tetszik, és mondom, egyszer már ő is belém zúgott. Szerintetek mit tegyek? Egy év elteltével még lehet valami benne?
2011. jan. 24. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele össze.
2011. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdezz rá:)
2011. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk, csak iskolán kívül nem beszélünk olyan sokat.
2011. jan. 24. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová.
2011. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fegyvernepper ***** válasza:
kill them...
2011. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha volt már beléd szerelmes, akkor bejössz neki külsőre (már ha nem változtál sokat azóta), akkor pedig nyert ügyed van!
2011. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jaa sztem is sok esélyed van nála ha már előtte szerelmes volt beléd...cukk neki, hivd el valahová s kérdezz rá férfiasan, pimaszúl:D
2011. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát hallod ha beléd esett jó nagy üresség lehet benned, főleg a fejedben !
2011. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!