Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, még mindig nagyon tetszik, mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeptemberben ismertem meg, de igazából novemberben keztünk el jóban lenni. február közepéig nagyon jóban voltunk de valamiért mindig úgy alakult hogy barátságnál nem lett több, habár csókok voltak, nem is kevés. de február közepe óta fokozatosan megváltozott és most már nem igazán érdeklem, utólag elmondta hogy ő szerelmes volt belém, de mára már csak barátilag néz rám. de én ahogy megtudtam h többé nem lesz nekem úgy megjobban szeretem és nem tudom hogy most mit tehenék, mert ő már alig köszön nekem. szerintetek hagyjam, vagy próbálkozzak továbbra is? mellesleg mindenki azt mondja hogy cukik vagyunk együtt! 16L
2012. márc. 7. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Istenem... Az elérhetetlen mindig mennyivel izgalmasabb... Szerintem felejtős.
2012. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak nagyon szeretem es nem konnyu! :d
2012. márc. 7. 18:43
 3/3 anonim válasza:

Ha már nem szeret akkor csak magadnak okozol fájdalmat ha próbálkozol bár kitudja lehet h még visszatudod hóditani :)

sok szerencsét :)

2012. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!