Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy teperjen értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy teperjen értem?

Figyelt kérdés
A barátom is megmondta,hogy túl odaadó vagyok és nem kell értem teperni,ezért nem tud belém szeretni!Mit tegyek és hogyan,hogy ezt elérjem?
2011. jan. 24. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
mi anna?
2011. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DJ_Whiteman ***** válasza:

Ne add meg magad olyan könnyen.

A legtöbb férfi szeret harcolni a nőért:)

2011. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ne a nevemmel legyél elfoglalva :) ha tudsz segíteni akkor azt írd le ;)
2011. jan. 24. 21:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm DJ_Whiteman ^^
2011. jan. 24. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet lenne még mit tanulnod... :) Először is fogd vissza magad, akármennyire is szeretnél mindent megadni neki és csak érte élni, nem szabad kimutatnod. Lássa, hogy fontos neked, de néha engedj meg magadnak annyit, hogy nem teszel a kedvére, hogy más, fontosabb dolgod akad, hogy a saját akaratodat érvényesíted. Persze mindent csak finoman, feltűnés és túlzás nélkül. Érezze, hogy te egy önálló ember vagy, aki tökéletesen meglenne pasi nélkül is, akinek nem létszükséglete, hogy a pasija mellette legyen, anélkül is boldog. Érezze, hogy szerencsés, hogy te hajlandó vagy vele megosztani a napjaidat, az életedet. Kicsit fogd vissza magad, nem kell mindig mindenben a pasi kedvében járni, van saját akaratod is. :)
2011. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
próbálkozom majd...köszönöm szépen :)
2011. jan. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!