Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz néven vennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HákszésHeksz kérdése:

Rossz néven vennétek, ha a párotok annyi időt fordítana rátok 1 héten, mint a haverokra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a haverokra sok időt fordít akkor nem..De ha mondjuk közös programot tervezünk és lemondja mert vmelyik haverja elhívta akkor nagyon..22f
2011. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az alatt az idő alatt még velem van odaadó és kedves és jol érzem magam akkor a szabadidejébe mért ne lehetne a barátaival.
2011. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj annak, hogy annyi időt szán rád mint a barátjaira.
2011. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Nekem is nagyon fontosak a barátaim é igénylem, hogy sokat legyek velük is. Arról nem is beszélve, hogy ideális esetben van átfedés, szóval egyszer-kétszer eljöhet ő is az én barátaimmal ha olyan a program, meg fordítva is, és akkor több időt tölthetünk egymás társaságában anélkül, hogy a barátokat elhanyagolnánk.

Mondjuk ha együtt laktok és ez úgy is igaz, akkor rossz néven venném, de ha külön és mondjuk heti 3 nap az enyém heti 3 nap a haveroké az egy ideális állapot...

Mellesleg szerintem a hosszú és működő kapcsolat titka az, hogy nem telepszünk rá a másikra. Van aki kicsit nagyobb szabadságot igényel, de ez nem jelenti azt, hogy a párod nem szeret téged teljes szívéből.

2011. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meglehetősen furcsállnám. Ugyanis szinte soha nem jár el nélkülem haverokhoz és én sem barátnőkhöz. Szórakozni, esetleg beülni valahova, meg minden egyes alkalommal együtt megyünk, akár jönnek velünk haverok, akár nem.

Úgyhogy, gondolom, sérelmezném és ő is viszont sérelmezné, ha én viselkednék így. Szerencsére minket ez a veszély nem hinném, hogy fenyegetne. :)

2011. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, mivel nincsenek haverjai
2011. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!